C.Ancelotti: A.Di Maria dažnai prarasdavo kamuolio kontrolę

Vyriausiasis Madrido "Real" strategas Carlo Ancelotti nepraleido progos sukritikuoti dabar jau buvusio savo komandos auklėtinio Angelio Di Maria.

Praėjusį sezoną argentinietis demonstravo įspūdingą sportinę formą "baltųjų" ekipoje, tačiau vasarą už 75 milijonus eurų nusprendė prisijungti prie "Manchester United" klubo, kuris šį sezoną stringa.

C.Ancelotti taip pat ir gyrė A.Di Maria, tačiau pažėrė jam kritikos dėl to, nes jis dažnai perlaikydavo kamuolį ir galų gale jį prarasdavo.

"Di Maria su savo energija rungtynėms išnešdavo audros, tačiau taip pat jis dažnai nesuvaldydavo kamuolio, kai reikėdavo atlikti svarbius perdavimus", - pasakojo C.Ancelotti.

"Žmonės turėtų gerai pagalvoti prieš sakydami, kad Jamesas Rodriguezas pakeis Angelį. Jie yra du skirtingi žaidėjai, kurių lyginti neverta", - pridūrė italas.

"Baltųjų" strategas taip pat džiaugėsi Toni Krooso žaidimu. Pasak C.Ancelotti, jis yra aikštės "bosas", kuris puikiai pakeitė Xabi Alonso.

"Kroosas yra kitas "profesorius". Esu nustebintas jo išskirtiniu aikštės matymu ir galiu drąsiai teigti, kad jis yra ideali Xabi Alonso pamaina", - užbaigė treneris.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...