„Carabao“ taurė: „Newcastle“ pirmąjame pusfinalio mače pasiekė minimalią pergalę © REUTERS nuotr.

Antradienio vakarą vykusiame pirmąjame „Carabao“ taurės pusfinalio susitikime „Newcastle“ išvykoje rezultatu 1:0 palaužė „Southampton“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje nei vienai komandai nepavyko pasižymėti ir futbolininkai į pertrauką išėjo švieslentėje degant nuliams.

Vienintėlis mačo įvartis krito 73 minutę. Po keitimo pasirodęs „šarkų“ puolėjas Alexanderis Isakas atliko puikų reidą ir užbaigė jį kamuolį „padėdamas ant lėkštutės“ Joelintonui, kuris pasiuntė jį tuščius vartus.

„Šventieji“ sugebėjo pasižymėti vos už keletos minučių, tačiau Stuarto Armstrongo įvartis buvo atšauktas po VAR peržiūros.

Atsakomosios rungtynės vyks „Newcastle“ ekipos stadione, sausio 31 dieną.