Vakar vėlai vakare Ispanijos čempionė "%c00004" pranešė, kad puolėjas Johnas Carew (%p01795) perėjo į Stambulo "%c00129".

Nors "Valencia" oficialiame pranešime neįvardino transfero detalių, tačiau neoficialiai teigiama, jog "Valencia" už šį transferą gaus apie 5 milijonus eurų (apie 17 milijonų litų).

Pasak Ispanijos žiniasklaidos 24 metų norvegas, praėjusį sezoną pagal nuomos sutartį praleidęs "%c00028" klube, su naujuoju savo klubu pasirašė trijų metų sutartį.

Vakar, dar prieš įvykstant šiam perėjimui, "Valencia" treneris Claudio Ranieri pareiškė, kad Carew, kuriuo taip pat aktyviai domėjosi kitamet Anglijos aukščiausioje lygoje žaisianti "West Bromwich Albion" ekipa, jo taktinėse schemose nefigūruoja.

2000 metais Carew į "Valencia" už 8,6 milijono eurų atvyko iš "Rosenborg" klubo ir per tris sezonus įmušė 20 įvarčių. Praėjusių metų rugsėjo mėnesį jis metams buvo paskolintas "Roma" ekipai.

"Besiktas" praėjusiame sezone Turkijos aukščiausioje lygoje užėmė 3-ią vietą. Šią vasarą klubas pasirašė sutartį su buvusiu Madrido "Real" treneriu Vincente del Bosque, kuris tik pradėjęs dirbti nupirko septynis naujus žaidėjus.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos