Casemiro dublis atnešė "Real" ekipai pergalę mače su "Sevilla"

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybių 20-ajame ture itin svarbią pergalę pasiekė Madrido "Real" ekipa.

Išretinta sudėtimi žaidusi Zinedine'o Zidane'o kariauna savo žiūrovų akivaizdoje įrodė pranašumą prieš "Sevilla". Casemiro dublis "Real" ekipai garantavo pergalę rezultatu 2:1

Rungtynės Madrido ekipai prasidėjo gana sunkiai – "Sevilla" drąsiai žaidė su kamuoliu ir nuo pat pradžių kėlė pavojų Thibaut Courtois vartams.

"Sevilla" pirmajame kėlinyje buvo nukreipusi kamuolį į šeimininkų vartus, tačiau įvartis buvo anuliuotas dėl pražangos prieš Ederį Militao.

Antrajame kėlinyje kur kas geriau su kamuoliu jau žaidė "Real" futbolininkai. 57-ąją minutę Casemiro po puikaus Luka Jovičiaus perdavimo kulniuku išvedė "baltuosius" į priekį.

"Real" po įvarčio pasijautė dar užtikrinčiau, tačiau koncentracijos stoka gynyboje netrukus kainavo išlyginamąjį įvartį – 64-ąją minutę Luukas de Jongas fantastišku smūgiu galiausiai pasiekė savo įvartį.

Visgi ilgai šiuo rezultatu svečiai iš Sevilijos nepasidžiaugė – jau po penkių minučių Casemiro smūgiu galva grąžino persvarą savo komandai. Kaip parodė vėlesni rungtynių įvykiai, šis brazilo įvartis buvo lemiamas.

Pirmoje vietoje esantis "Real" bent laikinam prieš "Barceloną" įgijo trijų taškų persvarą.

Kitose rungtynėse minimalią pergalę išvykoje pasiekė "Alaves". Savo ruožtu "Osasuna" ir "Real Valladolid" komandų dvikova baigėsi lygiosiomis.

"Real Madrid" 2 - 1 "Sevilla"
57' [1 - 0] Casemiro
64' [1 - 1] L. de Jong
69' [2 - 1] Casemiro

"Levante" 0 - 1 "Alaves"
64' [0 - 1] A. Vidal

"Osasuna" 0 - 0 "Real Valladolid"