Cedrico įsigijimą patvirtinęs L. Spalletti: "Vrsaljko gali sugrįžti į "Atletico"

Luciano Spalletti patvirtino, kad Milano "Inter" netrukus sulauks naujoko dešiniojo krašto gynėjo pozicijoje.

Praėjusią vasarą madų sostinės komanda į savo gretas pasikvietė Madrido "Atletico" gynėją Šime Vrsaljko, tačiau šiam dėl traumų šis sezonas nesiklosto sklandžiai – sužaista vos 12 rungtynių.

Teigiama, kad Kroatijos rinktinės nariui gali prireikti net operacijos, kas reikštų, kad gynėjas į Madridą sugrįš jau šį mėnesį. Savo ruožtu "Inter" netruks turės naują žaidėją šioje pozicijoje – Cedricas Soaresas jau yra Milane.

"Jūs visi puikiai žinote informaciją apie Cedricą", – spaudos konferencijoje užsiminė L. Spalletti. – Jūs taip pat žinote Vrsaljko situaciją ir UEFA apribojimus. Dabar visos trys šalys – žaidėjas, klubas ir "Atletico" – sprendžia, kas būtų geriausia jam".

Žiniasklaidoje pastaruoju metu buvo taip pat nemažai kalbama dėl Ivano Perišičiaus tolimesnės ateities. Visgi L. Spalletti šios situacijos nebuvo linkęs komentuoti.

"Normalu, kad žmonės kalba apie jį transferų lange, jis yra puikus žaidėjas. Jūs nekalbate apie tuos, kurie neturi šansų sulaukti geresnių pasiūlymų. Jis supranta savo profesiją, todėl tikimės, kad jis tęs savo darbus, kuriuos ir turi padaryti", – užbaigė L. Spalletti.

Straipsnio įvertinimas: 2 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos