"Celtic" didina persvarą iki 10-ies taškų © Eurofootball.lt
Sekmadienį aukščiausioje Škotijos lygoje buvo sužaistos vienerios 12-ojo turo rungtynės. Čempionato lyderis Glazgo „Celtic“ klubas mače su „Kilmarnock“ sugebėjo atsitiesti po pirmojo praleisto įvarčio ir palaužę aikštės šeimininkus rezultatu 2-1 padidino persvarą prieš antroje vietoje esantį Edinburgo „Hearts“ iki dešimties taškų.

„%c00228“ 1 – 2 „%c00119“
49‘ [1 – 0] Colin Nish
55‘ [1 – 1] Shunsuke Nakamura
75‘ [1 – 2] Kenny Miller

Rungtynes aktyviau pradėjo svečiai. „Celtic“ saugui Stephenui Pearsonui trūko labai nedaug, kad jo smūgis iš maždaug 10 metų pasiektų tikslą. Po kelių akimirkų pirmą kartą šiose varžybose turėjo pasidarbuoti „Kilmarnock“ vartų sargas Graeme`as Smithas, kai atmušė galingą Lenkijos rinktinės puolėjo Maciejaus Zurawskio smūgį.

Realiausios progos pasižymėti neišnaudojo aikštės šeimininkai, kai po Garry Hayso perdavimo nestabdydamas kamuolio Stevenas Naismithas pataikė į „Celtic“ vartininko Arturo Boruco ginamų vartų skersinį.

Antrojo kėlinio pradžioje „Kilmarnock“ futbolininkai sugebėjo išsiveržti į priekį, kai 49-ąją minutę po keitimo pasirodęs buvęs „Dunfermline“ puolėjas Colinas Nishas nuginklavo A.Borucą. Po praleisto įvarčio „Celtic“ žaidėjai vis labiau atakavo priešininkų ginamą tvirtovę. Po Lee Nayloro pakelto kamuolio į baudos aikštelę galva iš vos kelių metrų nepataikė M.Zurawskis.

Tačiau svečiai pasiekė savo 55-ąją minutę, kai nuostabų baudos smūgį iš beveik 22 metrų realizavo legionierius iš Japonijos Shunsuke Nakamura. Pelnę išlyginamąjį įvartį „Celtic“ pradėjo dominuoti aikštelėje, o 75-tą minutę M.Zurawskį pakeitęs pastaruoju metu labai sėkmingai rungtyniaujantis Kenny Milleris sugebėjo išplėšti savo komandai labai svarbią pergalę, kai gavęs perdavimą iš Shauno Maloney nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Rungtynių pabaigoje šansą išlyginti turėjo C.Nishas, bet jo smūgis galva skriejo virš vartų. Po šios pergalės „Celtic“ ekipa su 31 tašku dar labiau atitolsta nuo „Hearts“ ir „Rangers“, tuo tarpu „Kilmarnock“ išlieka penktoje vietoje.