"Celtic" laimėjo Škotijos Lygos taurę © Eurofootball.lt
Škotijos čempionato lyderis Glazgo "Celtic" iškovojo pirmąjį savo sezono trofėjų - sekmadienį Lygos taurės finale "keltai" nesunkiai įveikė "Dunfermline" ekipą ir savo trofėjų lentyną šiuo prizu papildė 13-ą kartą.

"%c00151" 0 - 3 "%c00119"
43` [0 - 1] Maciej Zurawski
76` [0 - 1] Shaun Maloney
90` [0 - 3] Dion Dublin

Dėl geriausio visų laikų "Celtic" žaidėju vadinamo Jimmy Johnstone`o mirties prieš mačą Glazgo klubas išsiprašė leidimo visiems žaidėjams leisti vilkėti 7-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius su iš gyvųjų tarpo pasitraukisio legendinio žaidėjo pavarde.

Nors susitikime nepasikartojo praėjusio mėnesio komandų tarpusavio dvikovos scenarijus, kai "Celtic" sutrypė "Dunfermline" rezultatu 8-1, tituluotasis klubas dominavo rungtynėse ir neleido varžovams nieko padaryti.

Tiesa, įvarčio pasiekti Glazgo ekipa kurį laiką nesisekė, tačiau 43 minutę tai pavyko padaryti suklydus "Dunfermline" vartininkui Allan McGregor, kuris pametė kamuolį ir leido Maciejui Zurawskiui pasiųsti jį į vartus. 76 minutę puikiu baudos smūgiu "Celtic" persvarą padvigubino Shaunas Maloney, o mačo pabaigoje triuškinimą įtvirtino trečią įvartį įmušęs Dionas Dublinas.

"Celtic" nugalėjo ir 50 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje padovanojo treneriui Gordanui Strachanui pirmą jo trofėjų klube. Tuo tarpu antrasis greičiausiai bus Škotijos čempionų titulas, kadangi "Celtic" šiuo metu užtikrintai pirmauja lygoje ir artimiausius varžovus lenkia 14 taškų bei yra sužaidęs rungtynėmis mažiau.