Čempionams pralaimėjusi „Dainava“ sužinojo savo galutinę vietą © alyga.lt nuotr.

„Optibet A lygos“ čempionas „Panevėžys“ paskutinį išvykos susitikimą Alytuje baigė pergalingai.

35-ajame ture panevėžiečiai likvidavo įvarčio deficitą ir 2:1 nugalėjo „Dainavos“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje panevėžiečiai neatliko nė vieno smūgio į vartus, dainaviečiai irgi atakavo retai, bet pelnė įvartį – 26-ąją minutę standartinės padėties metu po Artiomo Baftalovskio perdavimo pasižymėjo Denysas Taraduda.

Po pertraukos „Panevėžio“ vyr. treneris Gino Lettieri atliko keitimus ir tai davė dividendų. Iniciatyva virto išlyginamuoju įvarčiu 64-ąją minutę. Jeffrey Sarpongas atliko 14-ąjį rezultatyvų perdavimą kampinio metu, o galva smūgiavęs Ariagneris Smithas džiaugėsi 14-uoju įvarčiu.

Per likusį laiką ne kartą su tolimais šūviais tvarkėsi Vytautas Černiauskas. Tiesa, svečiai 89-ąją minutę kontratakos metu pelnė pergalingą įvartį – Pijus Širvio perdavimas virto pirmuoju Kwadwo Asamoah taikliu smūgiu Lietuvos čempionate.

„Dainava“ turi 31 tašką ir čempionatą baigs aštunta, „Panevėžio“ kraityje – 86 taškai.