Čempionų lyga: „Ajax“ namuose buvo pažeminti „Napoli“ futbolininkų © AP nuotr.

Antradienio vakarą vykusiame Čempionų lygosm, A grupės, mače „Napoli“ išvykoje be pasigailėjimo, rezultatu 6:1, sutriuškino Amsterdamo „Ajax“ futbolininkus.

Pirmieji rungtynėse įvartį pelnė „Ajax“. 9 minutę pasižymėjo Mohammedas Kunusas.

Tačiau šis įvartis tik pažadino „Napoli“ ekipos žvėrį ir italai savo oponentams išrašė penkis įvarčius atgal.

18 minutę smūgiu galva kamuolį į vartus pasiuntė Giacomo Raspadori ir išlygino rezultatą, o 33 minutę po Khvicha Kvartskhelia aukšto perdavimo taip pat smūgiu galva savo komandą į priekį išvedė Giovanni Di Lorenzo.

Trečiasis įvartis krito 45 minutę. Įvartį „į rūbinę“ pelnė po greitos kontraatakos pelnė Piotras Zielinskis.

Antrame kėlinyje Amsterdamo ekipai rezultatas virto iš prasto į košmarišką. Jau 47 minutę šeimininkai neapdariai prarado kamuolį prie savųjų vartų ir Giacomo Raspadori nubaudė juos į savo sąskaitą įsirašydamas dublį.

63 minutę „Napoli“ rezultatą pavertė nepadoriu. Giacomo Raspadori „sienele“ sužaidė su Khvicha Kvartskhelia ir pastarasis pelnė penktąjį savo komandos įvartį šiame susitikime.

73 minutę „Ajax“ ekipos žaidėjui Dušanui Tadičiui buvo parodyta antra geltona kortelė ir šeimininkai turėjo užbaigti rungtynes mažumoje.

Svečiai „paskutinį vinį į varžovų karstą“ įkalė 81 minutę. Po Tanguy Ndombele perdavimo pasižymėjo Giovanni Simeone.

Po šių rungtynių „Napoli“ rikiuojasi pirmoje A grupės vietoje, trimis taškais lenkdami laipteliu žemiau esantį „Liverpool“.