Čempionų lyga: "Barcelona" sutriuškino ukrainiečius, "Man Utd" parsiveža pergalę iš Londono (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį sužaistos likusios dvejos UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynės.

Vietą pusfinalyje praktiškai užsitikrino favoritė "Barcelona", namie net 5-1 sutriuškinusi ambicijų neslėpusią Donetsko "Shakhtar" ekipą.

Puikiai rungtyniavęs Andresas Iniesta išvedė šeimininkus į priekį sužaidus vos kelias minutes, o kiek vėliau po nuostabaus ispano perdavimo kamuolį į tinklą pasiuntė Dani Alvesas.

Trečią įvartį Katalonijos vienuolikei po rikošeto pelnė gynėjas Gerardas Pique, o ukrainiečių viltys atgijo 59 minutę, kai po baudos smūgio iš krašto kamuolį į vartus nukreipė Jaroslavas Rakitskiy.

Visgi jau kitos atakos metu galingu smūgiu į viršutinį vartų kampą trijų įvarčių pranašumą atstatė Seydou Keita, o besibaigiant dvikovai pergalę po Alveso perdavimo iš krašto įtvirtino gynėjų pamirštas Xavi.

Pusfinalyje šios poros nugalėtojas, paaiškėsiantis po atsakomosios dvikovos balandžio 12 dieną Donetske, veikiausiai kausis su Madrido "Real", mat ispanai pirmajame mače antradienį sutriuškino Londono "Tottenham" 4-0.

Tuo metu Londone precižiškai tikslus Wayne'o Rooney smūgis lėmė reikšmingą "Man Utd" pergalę minimaliu rezultatu 1-0 prieš Londono "Chelsea".

Anglijos rinktinės puolėjas 24 minutę nestipriu spyriu pasiuntė kamuolį į tinklą nuo virpsto po Ryano Giggso reido į baudos aikštelę iš kairiojo atakos krašto.

Pirmojo kėlinio pabaigoje "Chelsea" galėjo išlyginti santykį, bet Didier Drogba siųstas kamuolys atsitrenkė į virpstą, o pirmasis prie kamuolio prišokęs Frankas Lampardas pataikė į ant vartų linijos atsistojusį gynėją Patrice'ą Evrą.

Antrajame kėlinyje bene arčiausiai tikslo buvo Fernando Torresas, bet jo smūgį galva pirštų galais atrėmė Mančesterio komandos vartininkas Edwinas van der Saras.

"Barcelona" 5 - 1 Donetsko "Shakhtar"
2' [1 - 0] A.Iniesta
34' [2 - 0] D.Alves
53' [3 - 0] G.Pique
59' [3 - 1] Y.Rakitskiy
60' [4 - 1] S.Keita
86' [5 - 1] Xavi

Londono "Chelsea" 0 - 1 "Man Utd"
24' [0 - 1] W.Rooney