Čempionų lyga: "Besiktas" Mančesteryje nugalėjo "Man Utd" © Eurofootball.lt
Trečiadienį sužaistos dar aštuonerios UEFA Čempionų lygos rungtynės.

Netikėtą pergalę prieš vietą atkrintamosiose varžybose jau užsitikrinusią "Man Utd" ekipą iškovojo Stambulo "Besiktas" - turkai įveikė Anglijos čempionus jų pačių aikštėje minimaliu rezultatu 1-0.

Sero Alexo Fergusono auklėtiniai "Old Trafford" stadione paskutinį kartą prestižiniame Europos futbolo turnyre nesėkmę patyrė dar 2005 metais, kuomet Hernano Crespo įvartis atnešė pergalę "Milan" klubui.

Vienintelį įvartį nepaisant šeimininkų dominavimo pirmojo kėlinio viduryje iš 25 metrų įmušė Rodrigo Tello.

Dvikovai artėjant prie pabaigos "Man Utd" užgulė varžovų vartus, tačiau išlyginamojo įvarčio pelnyti nesugebėjo. Arčiausiai tikslo buvo Federico Macheda ir Wesas Brownas, bet jų smūgius galva atrėmė vartininkas Rustu.

Vietą kitame etape praktiškai užsitikrino Madrido "Real" ekipa, kukliai Ispanijos sostinėje 1-0 įveikusi "Zurich".

Pergalingą įvartį įmušė argentinietis Gonzalo Higuanais, o šeimininkų gerbėjus labiausiai pradžiugino po beveik dviejų mėnesių pertraukos į aikštę antrajame kėlinyje įžengęs Cristiano Ronaldo.

Viltis prasimušti tarp 16 stipriausių išsaugojo Miuncheno "Bayern" komanda, tokiu pat rezultatu nugalėjusi Haifos "Maccabi".

Vokiečiai su 7 taškais lieka trečioje vietoje, tačiau tik tašku atsilieka nuo išvykoje "Bordeaux" klubui pralaimėjusio Turino "Juventus". Paskutiniame ture "Bayern" ir "Juventus" grumsis tarpusavyje.

A grupė:

Miuncheno "Bayern" 1 - 0 Haifos "Maccabi"
62' [1 - 0] Ivica Olic

"Bordeaux" 2 - 0 Turino "Juventus"
54' [1 - 0] Fernando
90' [2 - 0] Marouane Chamakh

B grupė:

Maskvos CSKA 2 - 1 "Wolfsburg"
19' [0 - 1] Edin Dzeko
58' [1 - 1] Tomas Necid
66' [2 - 1] Milos Krasic

"Man Utd" 0 - 1 Stambulo "Besiktas"
20' [0 - 1] Rodrigo Alvaro Tello

C grupė:

"Milan" 1 - 1 "Marseille"
10' [1 - 0] Marco Borriello
16' [1 - 1] Luco Gonzalez

Madrido "Real" 1 - 0 "Zurich"
21' [1 - 0] Gonzalo Higuain

D grupė:

Nikosijos APOEL 1 - 1 Madrido "Atletico"
5' [1 - 0] Nenad Mirosavljevic
62' [1 - 1] Simao

"Porto" 0 - 1 Londono "Chelsea"
69' [0 - 1] Nicolas Anelka