Čempionų lyga: CSKA namuose išplėšė lygiąsias prieš "Bayer" (VIDEO)

19 valandą Lietuvos laiku UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos pirmosios E grupės 5-ojo turo rungtynės.

Rusijos sostinėje ginklus tarpusavyje surėmė Maskvos CSKA ir Lėverkuzeno "Bayer" futbolininkai. Vokiečiai ilgą rungtynių laiką pirmavo, tačiau rusai sugebėjo išlyginti rezultatą ir Lėverkuzeno ekipa prarado itin svarbius tris taškus.

16-ąją minutę svečius iš Vokietijos į priekį išvedė Kevinas Vollandas, puikiai įkirtęs į baudos aikštelę po Kevino Kamplo perdavimo.

Rusai per likusį pirmojo kėlinio laiką buvo pavojingi ir turėjo progų išlyginti rezultatą, tačiau Berndo Leno nuginkluoti taip ir nepavyko.

Antrajame kėlinyje CSKA ir toliau demonstravo agresyvų žaidimą, tačiau tik 76-ąją minutę pasiekė užsibrėžto tikslo - 11 metrų baudinį realizavo ir rezultatą išlygino Bibras Natcho.

CSKA po lygiųjų prarado visus šansus patekti į aštuntfinalį, tačiau "Bayer" sukomplikuos savo šansus likti antroje vietoje, jei šiandien Monake pergalę pasieks Londono "Tottenham".

Rezultatas:

CSKA 1 - 1 "Bayer"
16' [0 - 1] K. Volland
76' [1 - 1] B. Natcho (11 m. baudinys)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9919336" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

Straipsnio įvertinimas: 0 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos