Šiandien žaidžiamas antrasis Čempionų lygos pusfinalis kuriame susitinka Edgaro Jankausko "FC Porto" ir La Korunijos "Deportivo".

"%c00109" - "%c00089"
Pradžia 21:45 Lietuvos laiku
Tiesioginė transliacija per TangoTV, vaizdo įrašas
23:05 per TV3.

Istorija
Vienintelis iš pusfinalyje likusių klubų savo istorijoje laimėjęs Europos taurę "Porto" savo naujajame stadione priima "Deportivo". Pastarajam klubui tai turbūt svarbiausias mačas istorijoje.
"Porto" jau triumfavo tuometinėje Europos taurėje 1987 m. ir šiemet gali tapti pirmuoju klubu istorijoje laimėjusiu UEFA taurę ir Čempionų lygą per du sezonus.
Portugalijos klubui nelabai sekasi žaisti su Ispanijos klubais - Europoje buvo žaista 27-is kartus ir laimėta tik septynis, iš jų penkis namuose. Taip pat šį sezoną vienintelis "Porto" pralaimėjimas buvo prieš ispanus - Madrido "Real".

Forma
Portugalijos čempionas pastaruoju metu nežaidžia gero futbolo savo lygoje. Iš paskutinių keturių mačų jie laimėjo tik du kartus ir po vieną kartą sužaidė lygiosiomis bei pralaimėjo. Tiesa tokie rezultatai buvo pasiekti leidžiant pagrindiniams žaidėjams pailsėti.
"Deportivo" pralaimėjęs prieš "Milan" išvykoje, lygoje įveikė "Sociedad", sužaidė lygiosiomis su "Betis. Po to sekė įspūdinga sensacija, kai "Milan" buvo sutriuškintas, ir pergalė prieš "Villareal". Šį savaitgalį keli žaidėjai gavo pailsėti, ir nesugebėta įveikti "Valladolid", ko pasekoje praktiškai atsisiveikinta su titulo viltimis.

Mintys prieš rungtynes
"Porto" treneris Jose Mourinho šiek tiek susirūpinęs dėl įvarčių trūkumo: "Visą sezoną mušėme įvarčius normaliai, ir štai dabar jau tris rungtynes negalime įmušti. Tai yra toks dalykas, kuris gali atsitikti."

"Pralaimėjus būtų blogai, bet lygiosios būtų normalus rezultatas, nes jis paliktų viską atvira. Pergalė, netgi minimaliu skirtumu būtų puikus rezultatas." - įvertino visus variantus Mourinho

Jo kolega Javieras Irureta taip pat tikisi nelengvų rungtynių: "Porto žaidžia agresyvų, atakuojantį futbolą. Prieš juos sunku žaisti rungtynių bei antro kėlinio pradžiose. Jie yra ambicingi ir gali tave labai užspausti. Aš užtikrintas, kad jie norės gauti gerą rezultatą ir būti ramūs atsakomosiose rungtynėse."

Sudėtys
"Deportivo" dėl traumų neturės atsarginių žaidėjų Pedro Munitiso, Jose Emilio Amaviscos ir Pablo Amo. Šiokių tokių problemų turi ir pagrindinis puolėjas Albertas Luque, tačiau jis turėtų žaisti.
"Porto" trūks traumuoto Carloso Secretario, ir Europos turnyruose negalinčių žaisti Sergio Conceicao bei Macielio. Lietuvis Edgaras Jankauskas atsigavo po traumos ir pradės rungtynes ant atsarginių suolelio.

Numanomos startinės sudėtys:

"FC Porto":
Vartininkas - Vitor Baia;
Gynėjai - Paulo Ferreira, Jorge Costa, Ricardo Carvalho, Nuno Valente;
Saugai - Costinha, Maniche, Deco, Alenitchev, Carlos Alberto;
Puolėjas - Benni McCarthy.

"Deportivo":
Vartininkas - Molina;
Gynėjai - Manuel Pablo, Andrade, Naybet, Romero; Saugai - Sergio, Mauro Silva Victor, Valerón;
Puolėjai - Luque, Pandiani.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos