Čempionų lyga: "Man City" patyrė apmaudų pralaimėjimą, "Barca" neturėjo vargo "Camp Nou" (VIDEO)

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos aštuonerios E-H grupių rungtynės, kuriose netrūko intrigos ir taškų barstymo.

Daugiausiai dėmesio susilaukė dvikova "Allianz" stadione, kur vietos Miuncheno "Bayern" susigrūmė su "Manchester City" klubu. Po atkaklios kovos rungtynių pabaigoje bavarai rezultatu 1-0 palaužė Anglijos čempionus.

Per visas 90 minučių "Bayern" kontroliavo kamuolį, tačiau "Man City" futbolininkų pavojingų prasiveržimų link Manuelio Neuerio vartų taip pat netrūko.

Vis dėlto, pačioje rungtynių pabaigoje sėkmė nusišypsojo šeimininkams, kuomet po Mario Gotze tikslaus perdavimo pergalingą įvartį pelnė gynėjas Jeromas Boatengas.

Kitose E grupės rungtynėse tokios atkaklios kovos sirgaliai neišvydo, o į Čempionų lygą sugrįžusi "Roma" savo namų arenoje rezultatu 5-1 nepaliko jokių vilčių Maskvos CSKA klubui.

Tuo tarpu F grupės lydere tapo "Barcelona" komanda, "Camp Nou" stadione minimaliu skirtumu laimėjusi prieš Nikosijos APOEL. Luiso Enrique auklėtiniai visą rungtynių laiką dominavo ir turėjo daug progų pasižymėti, tačiau vienintelį įvartį pelnė Gerardas Pique.

Paryžiaus "Saint-Germain" nepasinaudojo puikia proga iškovoti pirmuosius tris taškus ir Amsterdame išleido pergalę iš rankų. Edinsonas Cavani Prancūzijos čempionus mačo pradžioje išvedė į priekį, bet rezultatą 74-ąją minutę išlygino ir tašką komandai padėjo iškovoti Lasse Schone.

Taip pat nesėkmingai naujame Čempionų lygos sezone debiutavo Jose Mourinho treniruojamas Londono "Chelsea" klubas, kuris išsiskyrė taikiai su Gelzenkircheno "Schalke".

Kitose rungtynėse "Porto" rezultatu 6-0 paniekino Barysavo BATE, o lygiosiomis tarpusavyje sužaidė Bilbao "Athletic" - Donecko "Shakhtar" ir "Maribor" - Lisabonos "Sporting" ekipos.

Visi rezultatai:

"Ajax" 1 - 1 "Paris St.Germain"

14' [0 - 1] E.Cavani

74' [1 - 1] L.Shone

"Roma" 5 - 1 CSKA

6' [1 - 0] J.Iturbe

10' [2 - 0] Gervinho

20' [3 - 0] Maicon

31' [4 - 0] Gervinho

50' [5 - 0] S.Ignashevich (į savus vartus)

82' [5 - 1] A.Musa

"Athletic Bilbao" 0 - 0 "Shakhtar"

"Barcelona" 1 - 0 APOEL

28' [1 - 0] G.Pique

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7202800" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Bayern" 1 - 0 "Manchester City"

90' [1 - 0] J.Boateng

"Chelsea" 1 - 1 "Schalke"

11' [1 - 0] C.Fabregas

62' [1 - 1] K-J.Huntelaar

"Porto" 6 - 0 BATE

5' [1 - 0] Y.Brahimi

32' [2 - 0] Y.Brahimi

37' [3 - 0] J.Martinez

57' [4 - 0] Y.Brahimi

61' [5 - 0] Adrian

76' [6 - 0] V.Aboubakar

"Maribor" 1 - 1 "Sporting"

80' [0 - 1] Nani

90' [1 - 1] L.Zahovič