Čempionų lyga: „Man Utd“ pasismagino mače su „Leipzig“, „Barcelona“ palaužė „Juventus“ © imago images/sportimage nuotr.

Trečiadienio vakarą sužaistos paskutinės antrojo turo rungtynės Čempionų lygoje.

R. Koemano auklėtiniai išvykoje 2:0 palaužė „Juventus“ ekipą.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 14-ąją rungtynių minutę.

Likus penkioms minutėms iki rungtynių pabaigos iš aikštelės pašalintas „Juventus“ ekipos gynėjas M. Demiralas.

Pirmąją pridėto laiko minutę 11 metrų baudinį tiksliai realizavo L. Messi ir rezultatas tapo 2:0.

Vis tik rungtynių rezultatas galėjo baigtis šeimininkų naudai, tačiau net trys A. Moratos įvarčiai po VAR peržiūros nebuvo įskaityti.

Sekančiose rungtynėse triuškinančią pergalę iškovojo „Manchester United“ futbolininkai.

O. G.Solskhaero auklėtiniai namuose 5:0 susidorojo su „RB Leipzig“ futbolininkais.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 21-ąją rungtynių minutę po M. Greenwoodo įvarčio.

76-ąją minutę persvarą padvigubino po keitimo aikštėje pasirodęs M. Rashfordas.

78-ąją minutę dar kartą pasižymėjo M. Rashfordas.

87-ąją rungtynių minutę tiksliai 11 metrų baudinį realizavo A. Martialis ir rezultatas tapo 4:0.

Galutinį tašką rungtynėse padėjo M. Rashfordas, kuris antrąją pridėto laiko minutę nuginklavo varžovų vartininką.

„Club Brugge“ 1:1 „Lazio“

„Borrusia“ 2:0 „Zenit“

Ferencvaros 2:2 Dynamo Kyiv

Sevilla 1:0 Rennes

Straipsnio įvertinimas: 5 0
  • D.

Geras faktas - Manchester United UCL jau du kart iš eilės nugali, praeitų metų pusfinalio ir finalo UCL dalyves. Patys buvo Europos lygos pusfinalyje. Gal nebereik baisiai stumt ant Europos lygos, ypatingai Anglijos ekipų, kur konkurencija žiauri norint patekt į Čempionų lygą. Praeitais metais nugalėjo visas PL favorites ir pirmieji sužaidė lygiom su Liviu, o dabar dar čempionų lygoje puikiai atrodo,o buvo drįstama stumt ant Oles baisiai, nors žaidimas visame pasaulyje visų sporto šakų atstovų šlubuoja, po visų mums žinomų nesąmonių . Žinau kad 10 kart rašau, bet norisi jog visi įsimintų, tik Ed Woodward ir Judges yra bėda. Jiems būtinas sporto direktorius ir visiškas trenerių pasitikėjimas, kas panašu jau įmanoma su laiku. Su treneriais ir žaidėjais viskas tvarkoje. Tai daugybę kartų įrodyta.

• 51
  • AndreLTU (IP: 064b672ea)

United puikiai, ypač antrąjame kėlinyje. Tikėjausi daugiau iš Leipzig, visiškai nesusižaidę buvo. Pagaliau pirmoji pergalė Old Trafforde. GGMU

• tttt (IP: 7aa757892)

spruk tu *** pankas *** su savo linkais cia negasdines ;Ddd apsitriochines baranas esi sakei atvarysi snukiu sudaizyt asile bet nei tu atvarei nei ka myzale ;Dddd kur cia toki asila i miesta isleist geda, sedi mamai po sluota ;Dddd

Is rasysenos tikrai gyveni dar su mama ir dar ilgai gyvensi 😀 Uzuojauta tevam.

• 0
  • Duhas dainius pruseicius (IP: 311bdc9d8)

XXXXXXXX (IP: 5843c1975)

FB linką numesk, pasirūpinta bus, kad dėmesio turėtum daug.Kitu atveju pi...k iš čia idiote, nes rimtai kas iš plytos paleis. Nesijausk kietas už IP paislėpęs su VPN. Forza su Dovile išsidavė, ir tu būsi parištas atsilupeli. Tik informuoju.

• -6
  • Vaidas (IP: 82cdea587)

Tas nevisprotis XXXXXXXX kaip išlenda iš savo pašiūrės tai neįmanoma komentarų paskaityt, gal tu slysk kažkur kitur komentuok.

• -2
  • XXXXXXXXX (IP: 5843c1975)

Ne tas žodis palaužę, kad jie net smūgio statistinio neatliko 😀 Rezultatas galėjo būt ir 5 - 0. Dar Barca nemažai išvaistė progų. Kurios bent 90 proc galėjo baigtis įvarčiais.

• Aha (IP: 5927dc30f)

United nesiseka EPL, tai nors ČL sužaidžia gerai. P.S. dar ir Juve pralaimejo, geras vakaras.