Čempionų lyga: „Man Utd“ pasismagino mače su „Leipzig“, „Barcelona“ palaužė „Juventus“ © imago images/sportimage nuotr.

Trečiadienio vakarą sužaistos paskutinės antrojo turo rungtynės Čempionų lygoje.

R. Koemano auklėtiniai išvykoje 2:0 palaužė „Juventus“ ekipą.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 14-ąją rungtynių minutę.

Likus penkioms minutėms iki rungtynių pabaigos iš aikštelės pašalintas „Juventus“ ekipos gynėjas M. Demiralas.

Pirmąją pridėto laiko minutę 11 metrų baudinį tiksliai realizavo L. Messi ir rezultatas tapo 2:0.

Vis tik rungtynių rezultatas galėjo baigtis šeimininkų naudai, tačiau net trys A. Moratos įvarčiai po VAR peržiūros nebuvo įskaityti.

Sekančiose rungtynėse triuškinančią pergalę iškovojo „Manchester United“ futbolininkai.

O. G.Solskhaero auklėtiniai namuose 5:0 susidorojo su „RB Leipzig“ futbolininkais.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 21-ąją rungtynių minutę po M. Greenwoodo įvarčio.

76-ąją minutę persvarą padvigubino po keitimo aikštėje pasirodęs M. Rashfordas.

78-ąją minutę dar kartą pasižymėjo M. Rashfordas.

87-ąją rungtynių minutę tiksliai 11 metrų baudinį realizavo A. Martialis ir rezultatas tapo 4:0.

Galutinį tašką rungtynėse padėjo M. Rashfordas, kuris antrąją pridėto laiko minutę nuginklavo varžovų vartininką.

„Club Brugge“ 1:1 „Lazio“

„Borrusia“ 2:0 „Zenit“

Ferencvaros 2:2 Dynamo Kyiv

Sevilla 1:0 Rennes