Čempionų lygoje - dramatiška "Bayern" pergalė © Eurofootball.lt
Antradienį dvejomis rungtynėmis prasidėjo UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio etapas.

Dramatišką pergalę namuose iškovojo Miuncheno "Bayern" klubas, po atkaklios kovos 2-1 įveikęs "Man Utd". Pirmieji šiame mače įvartį visgi pelnė svečiai, kai iš arti jau 2 minutę pasižymėjo Wayne'as Rooney.

Kiek vėliau Ivica Oličius galėjo rezultatą išlyginti, tačiau nesugebėjo pataikyti į kamuolį. 39 minutę jau rezultatą padvigubinti galėjo W.Rooney, tačiau savo ekipą išgelbėjo Buttas.

Antrajame kėlinyje šeimininkai jau perėmė žaidimo iniciatyvą, tačiau nei Altintopui, nei Mulleriui pasižymėti niekaip nepavyko. Galiausiai 77 minutę rezultatas tapo lygus, kai pasižymėjo Franckas Ribery.

"Bayern" mačo pabaigoje surengė šturmą ir tai davė vaisių - jau per teisėjo pridėtą laiką Ivica Oličius pasinaudojo varžovų klaida ir likęs vienas prieš Edwiną van der Saarą išplėšė šeimininkams pergalę.

Kitose rungtynėse dviejų Prancūzijos komandų dvikovoje pergalę iškovojo "Lyon", rezultatu 3-1 įveikusi "Bordeaux". Šeimininkai pirmieji pelnė įvartį, kai pasižymėjo Lisandro Lopezas

Tačiau jau po keturių minučių, dėka Yoanno Gourcuffo perdavimo, rezultatą išlygino svečių puolėjas Chamakhas. Bet "Lyon" pergalę kiek vėliau lėmė antrasis Lisandro Lopezo įvartis bei dar vienas Michelis Bastoso tikslus smūgis.

Miuncheno "Bayern" 2 - 1 "Man Utd"
2' [0 - 1] Wayne Rooney
77' [1 - 1] Franck Ribery
90' [2 - 1] Ivica Olic

"Lyon" 3 - 1 "Bordeaux"
10' [1 - 0] Lisandro Lopez
14' [1 - 1] Marouane Chamakh
32' [2 - 1] Michel Bastos
77' [3 - 1] Lisandro Lopez (iš 11 metrų baudinio)