Čempionų lygoje - dramatiška "Man City" pergalė prieš "Bayern" (VIDEO) (+ kiti rezultatai)

Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje sužaistos aštuonerios grupių etapo 5-ojo turo rungtynės.

19 valandą Rusijos sostinėje įvyko dvikova tarp Maskvos CSKA ir "Roma" klubų. Rudi Garcia auklėtiniai rungtynių pabaigoje išleido pergalę iš savo rankų.

43-ąją minutę "Roma" klubą į priekį išvedė Francesco Totti, tačiau italai iki rungtynių pabaigos neatsilaikė ir per pridėtą teisėjo laiką išlyginamąjį įvartį pelnė Vitalijus Berezutski.

Kitose rungtynėse Barysavo BATE namuose rezultatu 0-3 nusileido "Porto" ekipai. Portugalų gretose pasižymėjo Hectoras Herrera, Jacksonas Martinezas ir Christianas Tello.

Viena įdomiausių dvikovų įvyko "Etihad" stadione, kur dramatišką pergalę rezultatu 3-2 iškovojo "Manchester City" futbolininkai. Miuncheno "Bayern" pirmavo rezultatu 2-1, tačiau trys Sergio Aguero įvarčiai lėmė svarbią "miestiečių" pergalę.

Po pergalės Manuelio Pellegrini auklėtiniai išsaugojo galimybę patekti į aštuntfinalį ir su Maskvos CSKA bei "Roma" klubais turi po penkis taškus.

F grupėje vargo prieš Nikosijos APOEL neturėjo "Barcelona". Katalonijos ekipos gretose pasižymėjo Luisas Suarezas ir tris kartus Lionelis Messi, kuris pagerino legendinio Raulio rekordą ir tapo rezultatyviausiu visų laikų Čempionų lygos žaidėju.

Jų grupėje taip pat pergalę, tačiau išvargta iškovojo Paryžiaus "Saint-Germain", rezultatu 3-1 įveikęs Amsterdamo "Ajax".

Kitose rungtynėse Londono "Chelsea" nepaliko vilčių Gelzenkircheno "Schalke", o Donecko "Shakhtar" kiek netikėtai namuose pralaimėjo Bilbao "Athletic" futbolininkams.

E grupė

CSKA 1 - 1 "Roma"

43' [0 - 1] F.Totti

90' [1 - 1] V.Berezutski

"Manchester City" 3 - 2 "Bayern"

22' [1 - 0] S.Aguero (11m. baudinys)

40' [1 - 1] X.Alonso

45' [1 - 2] R.Lewandowski

85' [2 - 2] S.Aguero

90' [3 - 2] S.Aguero

20' M.Benatia ("Bayern") pašalintas iš aikštės

F grupė

APOEL 0 - 4 "Barcelona"

27' [0 - 1] L.Suarez

38' [0 - 2] L.Messi

58' [0 - 3] L.Messi

87' [0 - 4] L.Messi

70' Rafinha ("Barcelona") pašalintas iš aikštės

84' J.Amorin (APOEL) pašalintas iš aikštės

PSG 3 - 1 "Ajax"

33' [1 - 0] E.Cavani

67' [1 - 1] D.Klaassen

79' [2 - 1] Z.Ibrahimovič

83' [3 - 1] E.Cavani

G grupė

"Schalke" 0 - 5 "Chelsea"

2' [0 - 1] J.Terry

29' [0 - 2] Willian

44' [0 - 3] J,Kirchhoff (į savus vartus)

76' [0 - 4] D.Drogba

78' [0 - 5] Ramires

"Sporting" 3 - 1 "Maribor"

10' [1 - 0] C.Mane

35' [2 - 0] Nani

42' [2 - 1] Jefferson (į savus vartus)

65' [3 - 1] I.Slimani

H grupė

BATE 0 - 3 "Porto"

56' [0 - 1] H.Herrera

65' [0 - 2] J.Martinez

89' [0 - 3] C.Tello

"Shakhtar" 0 - 1 "Athletic"

68' [0 - 1] M.San Jose