Čempionų lygoje geriau sekėsi svečiams (4 VIDEO) © Eurofootball.lt
Čempionų lygoje antradienį sužaistos dar dvejos aštuntfinalio rungtynės.

Bafetimbi Gomisas besibaigiant rungtynėms išlygino rezultatą bei suteikė "Lyon" klubui vilties prieš atsakomąjį mačą su Madrido "Real" - dvikova Prancūzijoje baigėsi lygiosiomis 1-1.

Prieš pertrauką Gomisas neišnaudojo puikios progos, kai Ikerui Casillasui po perdavimo iš krašto nesugraibius kamuolio smūgiavo gerokai virš vartų, o kitoje aikštės pusėje antrajame kėlinyje Cristiano Ronaldo baudos smūgiu pataikė į virpstą.

Netrukus vartų konstrukciją sudrebino ir "Real" gynėjas Sergio Ramosas, po kurio bandymo galva kamuolys atsimušė į skersinį, bet 65 minutę svarbus įvartis varžovų aikštėje buvo pelnytas - prieš kelias akimirkas vangų Emmanuelį Adebayorą pakeitęs buvęs "Lyon" puolėjas Karimas Benzema sužaidė sienele su Cristiano Ronaldo ir perskrodęs visą Prancūzijos komandos gynybą iš arti įrideno kamuolį į vartus.

Nors atrodė, jog "Real" pasieks pirmąją pergalę istorijoje prieš "Lyon" ir gerokai priartės prie ketvirtfinalio, Gomisas 83 minutę atsidūrė tinkamu metu tinkamoje vietoje ir iš kelių metrų išlygino rezultatą.

Londono "Chelsea" strategas Carlo Ancelotti gali šiek tiek lengviau atsikvėpti - daug kritikos pastaruoju metu susilaukusio italo auklėtiniai išvykoje be vargo 2-0 įveikė "Kobenhavn" ir žengė didelį žingsnį ketvirtfinalio link.

Svečiai turėjo ne vieną progą įmušti, o į priekį išsiveržė 17 minutę, kai po Jespero Gronkjaero klaidos kamuolį į tinklą pasiuntė Nicolasas Anelka.

Persvarą jau po pertraukos taip pat padvigubino patyręs prancūzas, sulaukęs tikslaus Franko Lampardo perdavimo bei smūgiu pažeme nuginklavęs Kopenhagos ekipos vartininką Johaną Wilandą.

Pažymėtina, kad Ancelotti šiame mače išbandė taktinę schemą, pagal kurią atakos smaigalį sudarė du puolėjai - Nicolasas Anelka ir Fernando Torresas. Nors 58 milijonus eurų atsiėjęs ispanas žaidė visas 90 minučių ir keliskart buvo arti tikslo, jau trečiose rungtynėse "Chelsea" komandoje jam pasižymėti nepavyko.

"Kobenhavn" 0 - 2 Londono "Chelsea"
17' [0 - 1] N.Anelka
54' [0 - 2] N.Anelka

"Lyon" 1 - 1 Madrido "Real"
65' [0 - 1] K.Benzema
83' [1 - 1] B.Gomis