Čempionų lygoje - įspūdingos favoritų pergalės bei penki L.Adriano įvarčiai (VIDEO)

Po pertraukos sugrįžo UEFA Čempionų lygą, kurioje antradienį sužaistos aštuonerios grupių etapo rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko Maskvoje, kur CSKA savo aikštėje susitiko su "Manchester City" futbolininkais. Tuštutėliame stadione Manuelio Pellegrini išleido pergalę iš savų rankų.

Pirmasis "miestiečius" į priekį išvedė Sergio Aguero, kuris pasižymėjo po puikaus Edino Džeko perdavimo. Ilgai laukti dar vieno įvarčio neprireikė ir Jamesas Milneris 38-ąją minutę padidino pranašumą.

Antrajamė kelinyje CSKA futbolininkai surengė šou. 65-ąją minutę Joę Hartą nuginklavo Seydou Doumbia. Per likusį laiką šeimininkai ir toliau žaidė agresyviai bei 86-ąją minutę rezultatą išlygino Bibras Natcho.

E grupėje "Man City" ir toliau išlieka be pergalių bei turi surinkę vos 2 taškus. Maskvos klubui tai buvo pirmasis taškas per trejas rungtynes.

Kitose šios grupės rungtynėse užfiksuota įvarčių fiesta. "Roma" kiek netikėtai savo pilnutėliame stadione rezultatu 1-7 buvo pažeminta Miuncheno "Bayern" futbolininkų.

Bavarų gretose pasižymėti galėjo kas norėjo. Jų gretose prie triuškinimo įvarčiais prisidėjo Arjenas Robbenas, Mario Gotze, Robertas Lewandowskis, Thomas Mulleris, Franckas Ribery ir Xherdanas Shaqiri. Paguodos įvartį šeimininkų gretose pelnė Gervinho.

Taip pat nepadorus rezultatas buvo užfiksuotas "Stamford Bridge", kur Londono "Chelsea" rezultatu 6-0 sutriuškino "Maribor" vienuolikę. Toje pačioje G grupėje akistata tarp "Schalke" ir "Sporting" baigėsi irgi rezultatyviai, tačiau pergalę rezultatu 4-3 pasiekė Roberto Di Matteo auklėtiniai.

Žeminantį pralaimėjimą taip pat patyrė ir Barysavo BATE klubas, kuris neatsilaikė prieš Donecko "Shakhtar". Šis susitikimas nebuvo paprastas sutriuškinimas, nes ukrainiečių ekipos žaidėjui Luizui Adriano pavyko pelnyti net penkis įvarčius.

Lengvą pergalę F grupėje iškovojo "Barcelona", kuri savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 3-1 palaužė Amsterdamo "Ajax". Pergalingai katalonų gretose pasižymėjo Lionelis Messi, Neymaras ir Sandro Ramirezas.

Įspūdingą pergalę pasiekė Paryžiaus "Saint-Germain" klubas, rungtynių pabaigoje nugalėjęs Nikosijos APOEL. Vienintelį bei pergalingą įvartį pelnė Edinsonas Cavani.

CSKA 2 - 2 "Manchester City"

29' [0 - 1] S.Aguero

38' [0 - 2] J.Milner

65' [1 - 2] S.Doumbia

86' [2 - 2] B.Natcho (11m. baudinys)

APOEL 0 - 1 PSG

90' [0 - 1] E.Cavani

"Roma" 1 - 7 "Bayern"

9' [0 - 1] A.Robben

23' [0 - 2] M.Gotze

25' [0 - 3] R.Lewandowski

30' [0 - 4] A.Robben

36' [0 - 5] T.Muller (11m. baudinys)

66' [1 - 5] Gervinho

78' [1 - 6] F.Ribery

80' [1 - 7] X.Shaqiri

"Barcelona" 3 - 1 "Ajax"

7' [1 - 0] Neymar

24' [2 - 0] L.Messi

89' [2 - 1] A.El-Ghazi

90' [3 - 1] S.Ramirez

BATE 0 - 7 "Shakhtar"

11' [0 - 1] T.Alex

28' [0 - 2] L.Adriano (11m. baudinys)

35' [0 - 3] C.Douglas

36' [0 - 4] L.Adriano

40' [0 - 5] L.Adriano

44' [0 - 6] L.Adriano

80' [0 - 7] L.Adriano (11m. baudinys)

"Chelsea" 6 - 0 "Maribor"

13' [1 - 0] L.Remy

24' [2 - 0] D.Drogba (11m. baudinys)

31' [3 - 0] J.Terry

54' [4 - 0] M.Viler (į savus vartus)

77' [5 - 0] E.Hazard (11m. baudinys)

90' [6 - 0] E.Hazard

64' A.Ibrahimi ("Maribor") nerealizavo 11m. baudinio

"Porto" 2 - 1 "Athletic"

45' [1 - 0] H.Herrera

58' [1 - 1] G.Fernandez

75' [2 - 1] R.Quaresma

"Schalke" 4 - 3 "Sporting"

16' [0 - 1] Nani

34' [1 - 1] C.Obasi

51' [2 - 1] K-J.Huntelaar

60' [3 - 1] B.Howedes

63' [3 - 2] A.Silva (11m. baudinys)

65' [3 - 3] A.Silva

90' [4 - 3] M.Choupo-Moting (11m. baudnys)

33' Mauricio ("Sporting") pašalintas iš aikštės