Čempionų lygoje - įspūdingos "Real" ir "Schalke" klubų pergalės (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
UEFA Čempionų lygoje antradienį prasidėjo ketvirtfinalio etapo kovos.

Tvirtą žingsnį į kitą etapą žengė Madrido "Real" ir Gelzenkircheno "Schalke" ekipos, iškovojusios pergales rezultatyviuose mačuose ir pasiuntusios varžovus į gilų nokdauną, iš kurio vargu ar bent vienam pavyks atsigauti.

"Real" namie 4-0 nugalėjo Londono "Tottenham" komandą, kuri nuo 15 minutės rungtyniavo be dvi geltonas korteles bereikalingai užsidirbusio Peterio Croucho. Nors ispanų dar laukia išvyka į Angliją, Karališkasis klubas jau praktiškai užsitikrino vietą pusfinalyje.

Ne ką mažiau džiugios nuotaikos ir "Schalke" stovykloje - vos dešimtą vietą Vokietijos čempionate užimanti komanda išvykoje net 5-2 sutriuškino nugalėtojo titulą ginantį Milano "Inter". Italijos vienuolikei Gelzenkirchene teks mėginti įgyvendinti stebuklą - įmušti mažiausiai keturis įvarčius.

Madrido "Real" 4 - 0 Londono "Tottenham"
4' [1 - 0] E.Adebayor
57' [2 - 0] E.Adebayor
72' [3 - 0] A.Di Maria
87' [4 - 0] C.Ronaldo

15' iš aikštės pašalintas P.Crouch ("Tottenham")

Milano "Inter" 2 - 5 Gelzenkircheno "Schalke"
1' [1 - 0] D.Stankovic
17' [1 - 1] J.Matip
34' [2 - 1] D.Milito
40' [2 - 2] Edu
53' [2 - 3] Raul
57' [2 - 4] A.Ranocchia (į savus vartus)
75' [2 - 5] Edu

62' iš aikštės pašalintas C.Chivu ("Inter")