Čempionų lygoje sužaisti paskutiniai aštuntfinalio mačai © Eurofootball.lt
Trečiadienį Čempionų lygos turnyre tęsėsi aštuntfinalio kovos, kur atsakomuosius mačus žaidė paskutinės keturios poros. Į kitą etapą pateko "Man Utd", "Porto", "Barcelona" ir Londono "Arsenal" klubai.

Žygį Europoje tęsia čempionų titulą ginantis "Man Utd" klubas, kuris atsakomosiose rungtynėse namuose 2-0 pranoko Milano "Inter" ekipą.

Jau mačo pradžioje šeimininkai pribloškė svečius, mat praėjus vos keturioms minutėms, po Ryano Giggso pakelto kampinio, gynėjas Nemanja Vidičius smūgiu galva pelnė įvartį.

Praėjus pusvalandžiui pavojingą ataką sukūrė "Inter", tačiau ekipos puolėjo Zlatano Ibrahimovičiaus smūgis galva pataikė į virpstą. Netrukus pavojingai į vartus smūgiavo ir Dejanas Stankovičius, tačiau puikiai epizode sužaidė Edwinas van der Saras.

38 minutę šansą pelnyti dar vieną įvartį turėjo ir "Man Utd", tačiau vienas prieš vartininką iššokęs Johnas O'Shea nesugebėjo įveikti Julio Cesaro.

Netrukus bene geriausią šansą įmušti turėjo svečiai, tačiau vienas prieš vartininką pabėgęs Z.Ibrahimovičius savo šanso neišnaudojo.

Vos prasidėjus antrąjam rungtyniui kėliniui šeimininkai rezultatą padvigubino - po puikaus Wayne'o Rooney perdavimo, smūgiu galva pasižymėjo Cristiano Ronaldo.

Įpusėjus kėliniui vėl progų turėjo abi komandos - "Inter" gretose Adriano smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą, o "Man Utd" ekipoje pavojinga ataka atsakė Dimitaras Berbatovas.

Per likusį laiką "Inter" dar bandė pakeisti situaciją, tačiau šeimininkai valdė situaciją bei iškovojo pergalę, kurios pakako patekti į turnyro ketvirtfinalį.

Puikią pergalę namuose iškovojo "Barcelona", kuri rezultatyviame mače 5-2 įveikė "Lyon".

Nuo pat rungtynių pradžios "Barca" valdė situaciją. To pasakoje katalonai sukūrė du pavojingus momentus, tačiau nei Samueliui Eto'o, nei Xavi situacijoje pasižymėti nepavyko.

25 minutę šeimininkai pagaliau pelnė įvartį - savo šansą išnaudojo puolėjas Thierry Henry. Jau po kelių minučių tas pats T.Henry pelnė ir dar vieną įvartį, kai pasinaudojo Xavi perdavimu.

39 minutę "Barcelona" pelnė dar vieną įvartį, kai pasižymėjo Leonelis Messi. O po trijų minučių įvartį pridėjo Samuelis Eto'o ir rezultatas tapo jau 4-0 šeimininkų naudai. Visgi dar nesibaigus pirmąjam kėliniui "Lyon" sušvelnino rezultatą, kai pasižymėjo Jeanas Makounas.

Na, o prasidėjus antram kėliniui "Lyon" sugebėjo ir dar vieną įvartį, kai pasižymėjo saugas Juninho. Sužaidus apie pusvalandį puikią progą pelnyti trečiajį įvartį turėjo T.Henry, tačiau epizode puikiai sužaidė svečių vartų sargas Hugo Lloris.

Per likusį laiką abi komandos sukūrė gana pavojingas progas, tačiau įvartį pavyko pelnyti tik šeimininkams. Jo autoriumi tapo saugas Seydou Keita. Pačioje rungtynių pabaigoje "Lyon" dar liko ir dešimtyje, kai iš aikštės buvo išvytas Juninho.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė, jog bilietą į kitą etapą iškovojo "Barcelona".

"Man Utd" 2 - 0 Milano "Inter"
(Pirmas mačas 0-0, bendras rezultatas 2-0)
4' [1 - 0] Nemanja Vidic
49' [2 - 0] Cristiano Ronaldo

"Barcelona" 5 - 2 "Lyon"
(Pirmas mačas 1-1, bendras rezultatas 6-3)
25' [1 - 0] Thierry Henry
27' [2 - 0] Thierry Henry
40' [3 - 0] Lionel Messi
43' [4 - 0] Samuel Eto'o
44' [4 - 1] Jean Makoun
48' [4 - 2] Juninho
90' [5 - 2] Seydou Keita

90' iš aikštės išvytas Juninho ("Lyon")

"Porto" 0 - 0 Madrido "Atletico"
(Pirmas mačas 2-2, bendras rezultatas 2-2)

"Roma" 1 - 0 Londono "Arsenal"
(Pirmas mačas 0-1, bendras rezultatas 1-1, 11 metrų baudinių serija 6-7)
9' [1 - 0] Juan