Čempionų lygoje - užtikrinta "Juventus" ekipos pergalė © Eurofootball.lt
UEFA Čempionų lygoje trečiadienį ketvirtojo turo mačus žaidė E, F, G ir H grupių komandos.

Viena iš įdomiausiu turo dvikovų vyko Madride, kur vietos "Real" grūmėsi su Turino "Juventus" ekipa.

Mačą pavojingu momentu pradėjo "Real", kai po Wesley Sneijderio perdavimo, šansą pasižymėti turėjo Raulis, tačiau puolėjui pritrūko tikslumo.

Vis tik pirmieji įvartį įmušė svečiai - 17 minutę puikiu smūgiu "Real" vartų sargą Ikerą Casillasą nuginklavo Alessando Del Piero. Kėliniui artėjant į pabaigą pavojingomis atakomis bandė atsakyti ir šeimininkai, tačiau nei Ruudui van Nistelroo'yui, nei kitiems ekipoms futbolininkams įmušti nepavyko.

Padvigubinti persvarą 41 minutę galėjo Amauri, tačiau po puikaus Tiago perdavimo, puolėjas paslydo, nesuvaldė kamuolio ir neišnaudojo gan geros progos.

Antrame kėlinyje "Real" bandė spausti varžovus, tačiau sukurti rimtų progų jiems nepavyko. Tuo tarpu "Juventus" savo progos sulaukė - Mohamedas Sissoko griaunamas už baudos aikštelės ribų. Baudos smūgį atlieka A.Del Piero ir jis antrą kartą mače nuginkluoja I.Casillasą. 2-0 "Juventus" priekyje.

Kiek vėliau "Real" didino apsukas, tačiau komandai trūko tikslumo. Vis dėlto pasižymėti galėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Gonzalo Higuainas, bet jo smūgis iš gan aštraus kampo buvo netikslus.

Rungtynėms artėjant į pabaigą gan pavojingų situacijų sukūrė abi ekipos, tačiau jų išnaudoti nepavyko ir finalinis teisėjo švilpukas paskelbė "Juventus" pergale rezultatu 2-0.

Kitas nemažiau intriguojantis mačas vyko Škotijoje, kur Glazgo "Celtic" namuose žaidė su "Man Utd" klubu.

Rungtynes aktyviau pradėjo svečiai - jau per pirmąsias 10 minučių kelis kartus pavojingai į "Celtic" vartus smūgiavo Cristiano Ronaldo, tačiau portugalui pasižymėti nepavyko.

Vis tik pirmieji įvartį pelnė šeimininkai - puikiu smūgiu "Man Utd" vartininką Beną Fosterį nuginklavo "Celtic" puolėjas Scottas McDonaldas.

Vėliau pavojingai galva į vartus smūgiavo "Man Utd" gynėjas Rio Ferdinandas, tačiau žaidėjui pasižymėti nepavyko. Pavojingu smūgiu atsakė ir "Celtic", bet B.Fostersis šįsyk apgynė savo vartus.

Antrasis kėlinys prasidėjo "Man Utd" ekipos atakomis - iš pradžių Carloso Tevezo pavojingą perdavimą C.Ronaldo sustabdė šeimininkų gynėjai, vėliau Dimitaro Berbatovo smūgiuotą kamuolį galva nuo pat vartų linijos išmušė Shaune'as Maloney.

Vis tik svečių atakos davė vaisių - 84 mačo minutę po puikaus C.Ronaldo perdavimo pasižymėjo ekipos veteranas Ryanas Giggsas. Rezultatas tampa lygus 1-1.

90 minutę gerą šansą išplėsti savo komandai pergalę turėjo D.Berbatovas, tačiau puolėjas smūgiavo netiksliai ir rungtynės Glazge baigėsi taikiai 1-1.

Svarbios pergalės nepavyko iškovoti "Fiorentina" klubui, mat jie mačą namuose prieš Miuncheno "Bayern" baigė taikiai 1-1.

Pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai - Zauri perdavė kamuolį iš dešinio atakos krašto ir Adrianas Mutu sėkmingai užbaigia ataką bei išveda savo ekipa į priekį.

Vėliau du kartus į "Bayern" vartų sargo Michaelio Rensingo vartus pavojingai smūgiavo Alberto Gilardino, tačiau abu kartus vartininkas sužaidė patikimai.

Šansų išlyginti rezultatą turėjo "Bayern", tačiau nei po Marco van Bommelio, nei po Timo Borowskio smūgiu kamuolys neatsidūrė "Fiorentina" ekipos vartų tinkle.

Antrasis mačo kėlinys prasidėjo aktyviai - iš pradžių pavojingu smūgiu į vartus pasižymėjo Alberto Gilardino, vėliau šansą turėjo ir "Bayern" futbolininkas Bastianas Schweinsteigeris, tačiau rezultatas nepakito.

55 minutę puikios progos neišnaudojo A.Mutu, kai nepataikė į vartus iš maždaug vos 5 metrų ir nesugebėjo padvigubinti savo ekipois pranašumo.

78 mačo minutę rezultatas tapo lygus - Francas Ribery prasiveržė kraštu, perdavė kamuolį Timui Borowskiui ir šis šaltakraujiškai nuginkluoja Sebastianą Frey'ų ir rezultatas tampa 1-1.

Paskutinėmis minutėmis "Bayern" dar galėjo išplėšti pergalę, tačiau geros progos iš pradžių neišnaudojo Miroslavas Klose, vėliau pro šalį skriejo ir pavojingas Toni Krooso smūgis. Mačas baigėsi taikiai 1-1.

Visi rezultatai:

E grupė:

„Aalborg“ 2 - 2 “Villarreal”
41’ [0 - 1] Giuseppe Rossi
54’ [1 - 1] Jeppe Curth
75’ [1 - 2] Guillermo Franco

69‘ [1 – 1] Rolando
90' [1 - 2] Lucho Gonzalez

90' iš aikštės pašalintas Lucho Gonzalez ("Porto")

H grupė:

Borisovo „BATE“ 0 – 2 Sankt Peterburgo „Zenit“
34‘ [0 – 1] Pavel Pogrebnyak
90' [0 - 2] Danny

73' iš aikštės pašalintas Sébastien Puygrenier ("Zenit")

Madrido „Real“ 0 – 2 Turino „Juventus“
17‘ [1 – 0] Alessandro Del Piero
67‘ [2 – 0] Alessandro Del Piero