Iš turkiško pragaro ir akistatos su „Žalgiris“ grįžo pralaimėjęs, bet su neįkainojama patirtimi. Lietuvos čempionai paneigė išankstines prognozes ir iki pat pabaigos garbingai kovėsi su Turkijos milžinu „Galatasaray“, kuris nugalėjo minimalia persvara (1:0).

Čempionų lygos atrankos antrojo etapo atsakomosiose rungtynėse vienintelį įvartį smūgiu iš toli įmušė Driesas Mertensas. Šis įvartis ir tapo lemtingu – pirmoji komandų akistata Vilniuje baigėsi rezultatu – 2:2.

„Žalgirio“ starto sudėtyje lyginant su pirmosiomis komandų rungtynėmis Vilniuje įvyko vienas pasikeitimas – nuo pradžių rungtyniavo P. Mamičius, jis pakeitė susižeidusį A. Fofana.

Didžiąją dalimi užpildytame Stambulo „Rams Park“ stadione (rungtynes stebėjo 41505 žiūrovai) šeimininkai nuo rungtynių pradžios turėjo iniciatyvą, tačiau kurį laiką jos neparversdavo pavojingomis progomis.

15 min. D. Mertensas pabandė užklupti E. Gertmoną smūgiu iš aikštės vidurio, bet kamuolys skriejo toli pro šalį.

17 min. varžovai sukūrė pirmą pavojingą progą – K. Akturkoglu gavo kamuolį dešiniame baudos aikštelės krašte, bet po jo smūgio kamuolys skriejo virš vartų.
18 min. A. Bardakci galva baudos aikštelėje smūgiavo pro šalį.

20 min. S. Oliveira smūgiavo iš dešinio krašto, kamuolį atmušė E. Gertmonas.

24 min. baudos aikštelėje galva netiksliai smūgiavo S. Oliveira.

28 min. po perdavimo į priekį M. Oyewusi pabėgo dešiniu kraštu ir aplenkęs gynėją įsiveržė į baudos aikštelę, bet smūgio metu slystelėjo ir atakos užbaigti nepavyko.

31 min. šeimininkai išsiveržė į priekį. Po kampinio įžaidus kamuolį D. Mertensas smūgiavo vienu lietimu iš 22 metrų ir meistriškai pasiuntė kamuolį į vartų kampą.
41 min. pavojingas buvo K. Akturkoglu smūgis iš toli, kamuolys pralėkė šalia vartų.

43 min. po kampinio galva netiksliai mušė B. Yilmazas.

49 min. kontratakoje šansą smūgiui baudos aikštelėje turėjo P. Mamičius, bet jo ataką blokavo gynėjas.

51 min. J. Bopesu blokavo labai pavojingą B. Kutlu ataką iš baudos aikštelės vidurio.

60 min. po J. Bopesu atlikto smūgio baudos aikštelėje galva smūgiavo S. Vučuras, kamuolys skriejo pro šalį.

64 min. po D. Mertenso smūgio iš baudos aikštelės vidurio žalgiriečius išgelbėjo E. Gertmonas, kuris ne tik atmušė smūgį bet ir sugavo kamuolį.

65 min. varžovų pavojingą smūgį blokavo M. Paveličius.

66 min. M. Oyewusi vėl pavyko pabėgti dešiniu kraštu ir įsiveržti į baudos aikštelę, bet puolėjo smūgį atrėmė vartus palikęs F. Muslera.

75 min. teisėjas už N. Hnido pražangą iš pradžių skyrė raudoną kortelę, tačiau peržiūrėjęs vaizdo įrašą pakeitė į įspėjimą.

80 min. N. Gorobsovas perėmė F. Musleros perdavimą ir turėjo progą smūgiui iš 25 metrų, bet kamuolys skriejo pro šalį.

Trečią pridėtinio laiko minutę M. Oyewusi įsiveržė į baudos aikštelę, tačiau nei smūgio nei tikslaus perdavimo atlikti nepavyko.

Tarptautinį kelią „Žalgiris“ pratęs UEFA Europos lygoje – rugpjūčio 10 dieną namuose laukia dvikova su Gioteborgo „Hacken“ komanda. Švedijos čempionai po rezultatyvaus trilerio (3:3) ir baudinių serijos nusileido Farerų salų atstovams „Klaksvik“.