Db atalantai reik tiketis kad united nepralos viljerealije o tada namie gruodzio 8 turi juos iveikt namie, gan nelengva uzduotis ir tikrai nebelaiko jie visko savo rankose

Šlykštu skaityti eufootball kai aprašomos tik anglų klubų varžybos

• Irmaz

• -3
  • :)
    Ole

Baisu. Labai baisu. Grupe vos ne lengviausia kapojasi kaip su lygiais. Jeigu ir iseis is grupes tai bus toliausiai kur nuejo. Nesugeba laimeti pries tokia komanda kur turetu siusti vos ne antra sudeti. Gerai kad keitimu 5. Bet vel keitimai nesuprantami. Gerai kad mctom negavo antros geltonos. Nes tikrai nebutu rezultatas 2-2 gale. 5-3-2 pries atalanta. 😁😁😁 reikejo daugiau wingeriu prisipirkt i sita taktika. 5-3-2 ir praleidzia golus pries atalanta. Riba pries tote riba cia. Kazin kaip baigsis su city. Pogba isima ileidzia matic. Kur tuo paciu metu mctom saudo per kojas ar apsikabines laiko varzovus. Genijus.

Kad atalanta be 3 minuciu cempijonu lygos finale jau buvo pries metus o villarealis uefa cempionas, ka tu cia rasai *** valkata 😃

Ar gražu copy paste?

Manchester United LTU adminas. Tad tekstas mano. Jei netikit, parašykit į page žinutes 😉

• +1
  • Ole

• -3
  • jo

Siaip tai ziauriai gaila atalanta kad db turi but tokioi padeti, ir tiesiog nekest ronaldo noris uz tai ka jis cia jiem pridirbo per sias dvi rungtynes kuriose tikrai atalanta buvo geresne, bet tai tiesiog geriausiass zaidejas istorijoj ir kad ir kaip noris ji isdet i suns dienas ir nekest bet tai tiesiog neturi prasmes ir logikos :—/

• -2
  • ho
    Cr

Ronaldo grįžta!!! 5įvarčiai iš 4 maču kaip real madrido laikuose ir jam tik36

As nesuprantu kam jus ta ivarciu kieki skaiciuojat, jus pasidomekit pries villareal iskovojo pergale 94 minute, pries atalanta 95 minute, db 91 minute ne tiek kad junaitedui iskovojo 1 taska bet kiek atime is atalantos neitiketinos svarbos taskus, niekas manau futbolo istorijoje nera to padare 3 rungtynes is eiles, o jus kausai kazkokius ivarcius skaiciuojat kur *** tuos 5 golus mokedavo nesunkiai susikalt vienam mace pries eibarus

• -5
  • Lionia Golubkov

Fuksiorai 😂 kita vertus labai gerai nes ogs lieka klube 😂

• +2
  • Mu 7
    Sutinku

Tik keista,jog Ronaldo iki šių rungtynių buvo kritikuojamas,jog yra antras nuo galo pagal presingą varžovams visoj Anglijoj. Ir pirmą kart mačiau,kad Ronaldo išlyginus rezultatą,dar likus žaisti 3min jis bėgo švęsti įvarčio,o ne nešė kamuolį į aikštės vidurį,kad greičiau būtų pradedamas žaidimas ir pabandyti dar laimėti per tas kelias minutes.

Teisingai, antras nuo galo pagal priesinga, aš taip pat tai viską skaičiau ir mačiau, tai kad jisai presinguoja! Didžiausias juokas

• -1
  • Cr

• 0
  • Sutinku
    RimC

Daug visokių minčių po šiandienos rungtynių. Pati pirmoji: Ronaldo, vis dar Ronaldo. Žvėris, išskirtinis žaidėjas. Būdamas 36-erių aria po visą aikštę, presinguoja varžovus ir dar išrašo velnių komandos draugams, kad šie nedaro to paties. Antra mintis: Greenwood - visiškas tinginys. Kaip ir minėjau, Ronaldo net tokiame amžiuje spurda aikštėje, tuo tarpu jaunasis Mason’as tiesiog vaikšto - tiesiogine ta žodžio prasme. Su tokiu požiūriu ir darbo etika nematau aš jo sėkmingos ateities. Trečia mintis: Kodėl mes žaidžiame tokį lėtą ir nuobodų futbolą? Su šia sudėtimi yra tiesiog nuodemė nežaisti dinamiško ir atakuojančio futbolo. Bandome kažkokias tiki-takas, kurios visiškai netinka šiai komandai. Ši komanda turi bėgti. Ketvirta mintis: Bailly, Varane. Asmeniškai skamba kaip puikus derinys viduryje. Ar ateityje tai realu? Vėlgi, deja, bet ne.