Fantastiškose rungtynėse „Camp Nou“ – „Barcelona“ nepalankios lygiosios © AP nuotr.

Trečiadienį Senojo žemyno futbolo gerbėjus prie televizorių ekranų priviliojo Čempionų lygos mačas Barselonoje.

Vietos „Barcelona“ bandė atsiskaityti su Milano „Inter“ klubu.

Pirmojo taiklaus smūgio mače teko laukti iki pirmojo kėlinio pabaigos, kai po S. Roberto perdavimo kamuolį į svečių vartus nukreipė O. Dembele – 1:0.

„Inter“ komanda neliko skolinga – N. Barella 50 min. rezultatą išlygino, o 63 min. L.Martinezas išvedė „Serie A“ atstovus į priekį (1:2).

Įsibėgėję italai buvo „nuraminti“ R. Lewandowskio įvarčio (2:2), tačiau R. Gosensas 89 min. vėl suteikė pranašumą Milano ekipai.

Kai jau atrodė, kad „Barca“ laidoja viltis pratęsti kovas kitame presitžinio turnyro etape, savo žodį pridėto laiko metu tarė R. Lewandowskis – 3:3.

„Inter“ dar turėjo turėjo šansą išplėšti pergalę, bet M. ter Stegenas atrėmė itin pavojingą smūgį.

Po keturių turų antroje C grupės vietoje esantis Milano klubas lenkia katalonus trimis taškais ir italams pakanka nugalėti Pilzeno „Viktoria“ ekipą, kad patektų į atkrintamąsias varžybas.