Nuostabus F. Valverdes smūgis atnešė „Real“ ekipai dramatišką pergalę Neapolyje © Reuters nuotr.

Čempionų lygos C grupėje – dar vienos dramatiškos rungtynės.

Madrido „Real“ dramatiškai 3:2 palaužė „Napoli“ futbolininkus.

19-ąją minutę Leo Ostigardas išvedė „Napoli“ į priekį. Įvarčio metu neužtikrintai sužaidė svečių vartų sargas Kepa Arrizabalaga.

Dar pirmajame kėlinyje Vinicius, po grubios varžovų gynėjų klaidos, lygino rezultatą, o Jude'as Bellinghamas jį persvėrė. Anglas dar kartą pademonstravo savo meistriškumą.

Antrojo kėlinio pradžioje su VAR pagalba buvo skirtas abejotinas 11 metrų baudinys į „Real“ vartus. Piotras Zielinskis prie žymos neklydo.

„Napoli“ po išlyginamojo įvarčio atsigavo, tačiau čia savo žodį tarė Federico Valverde. Urugvajietis nuostabiu smūgiu pelnė įvartį bei išplėšė svečiams pergalę – 3:2.

Rungtynių pabaigoje Ostigardas turėjo dar vieną progą, tačiau šįkart Kepa buvo laiku ir vietoje.

Po 2 turų „Real“ sąskaitoje – visi 6 taškai. „Napoli“ turi 3, tiek pat kiek ir „Braga“.