Pirmajame Čempionų Lygos pusfinalyje susitiko AS "%c00036" ir Londono "%c00042" klubai. Savo lankytojams pateikiame šių rungtynių apžvalgą.

17' [1 - 0] %p00932
22' [1 - 1] %p01977
78' [2 - 1] %p00930
83' [3 - 1] %p00483

Pirmas kėlinys
AS "Monaco", kaip ir buvo tikėtasi, pradėjo kėlinį labai susikaupę ir jau nuo pirmųjų rungtynių minučių grasino Londono futbolininkų vartams. Mačo pradžioje aikštėje buvo labai pastebimas kroatas Dado Prso, kuris ir įmušė pirmąjį įvartį. 17 rungtynių minutę, po baudos smūgio, Rotheno (%p00474) iš kairės siųstas kamuolys praskrido Morientesą, tačiau Prso pademonstravęs puikią reakciją ir dar puikesnį žaidimą galva pasiuntė kamuolį į tinklą 1-0. Po šio šalto dušo "Chelsea" pradėjo žaisti agresyviau ir to rezultatus iškarto buvo galima pamatyti. Kelios londoniečių kontraatakos parodė, jog prancūzų ginyba taip pat yra įveikiama. Po sumaišties baudos aikštelėje, Eiduras Gudjonsenas (%p01978) sugebėjo perduoti kamuolį Hernanui Crespo ir šis nepaliko jokių vilčių Flavio Romai. Po to sekė dar kelios pavojingos "Chelsea" atakos, tačiau įvarčių įmušti jiems nepavyko. Pirmasis kėlinys taip ir baigėsi - 1-1.

Antrasis kėlinys
Antrojo kėlinio pradžioje, kaip ir pirmojo, "Monaco" futbolininkai užgulė "Chelsea" vartus ir atrodė, jog įvartis jau bręsta, tačiau po susidūrimo netoli Londono futbolininkų vartų, kuriame dalyvavo %p01987 ir %p00467, prancūzų padėtis šiose rungtynėse tapo nepavydėtina. Makelele paplekšnojęs Zikosui per veidą gavo smūgį per pakaušį, ir nors smūgis buvo visai nestiprus, prancūzas įspūdingai griuvo. Teisėjas parodė Zikosui raudoną kortelę ir "Monaco" žaidėjas buvo priverstas palikti aikštę, o Makelele gavo geltoną kortelę. Po šio įvykio žaidimas pasikeitė ir jau anglai pradėjo diktuoti savo sąlygas aikštėje. Tačiau maždaug per dešimt minučių "Monaco" atsitiesė ir abi komandos pradėjo žaisti labai atvirą futbolą. Morienteso smūgį nuo linijos atmušė Desailly, o "Chelsea" žaidėjo Melchioto paspirtas kamuolys atsidūrė vartininko Flavio Romos rankose tik ties vartų linija. Komandos viena po kitos apsikeitinėjo pavojingais išpuoliais, kol 78 minutę po puikios prancūzų kontraatakos Guly išvedė Fernando Morientesą į puikią poziciją ir šis iš maždaug penkiolikos metrų galingu smūgiu nuginklavo Marco Ambrosio. Po šio įvarčio "Monaco", nors ir žaisdami dešimtyje, toliau atakavo, ir to pasekoje rezultatas tapo 3-1: Shabanis Nonda įėjo į aikštę, gavo tolimą žemą perdavimą iš Rotheno, ir pirmu prisilietimu pasiuntė kamuolį į vartus. Net ir po šio įvarčio prancūzai nė nemanė paleisti iniciatyvos iš savo rankų. Ir toliau sekė jų atakos, ir tik retkarčiais "Chelsea" ką nors sukurdavo. Mačas taip ir baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 3-1.

Po šių rungtynių galima drąsiai teigti, jog "Chelsea" turės labai stipriai padirbėti namuose norint panaikinti dviejų įvarčių deficitą, o "Monaco" jau smarkiai priartėjo prie Čempionų lygos finalo.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos