Čempionų lygos pusfinalyje "Man Utd" surengė futbolo pamoką "Schalke" klubui (3 VIDEO) © Eurofootball.lt
Pirmajame Čempionų lygos pusfinalio mače intrigos nebuvo - "Man Utd" išvykoje įrodė akivaizdų pranašumą prieš Gelzenkircheno "Schalke".

Nors anglai parsiveža pergalę neįspūdingu rezultatu 2-0, vokiečiams telieka džiaugtis, kad svečiai neišnaudojo gausybės progų įmušti. Itin neapdairiai gynyboje rungtyniavusiems "Schalke" ekipos neišgelbėjo ir įspūdingai rungtyniavęs vartininkas Manuelis Neueris.

Pirmajame kėlinyje jis fantastiškai atrėmė Wayne'o Rooney, Park Ji-Sungo, Javiero Hernandezo bandymus, nors puolėjai būdavo puikiose situacijose.

Tačiau 67 minutę stebuklai išblėso: Ryanas Giggsas iššoko vienas prieš Neuerį ir parideno kamuolį į vartus. Kone kita ataka baigėsi dar vienu "Man Utd" įvarčiu: po Hernandezo perdavimo kamuolį į tinklą pasiuntė ir persvarą padvigubino Rooney.

Per likusį laiką "Schalke" nieko panašaus į paskutinį šturmą surengti nesugebėjo, o kitoje aikštės pusėje Patrice'as Evra dar pasiuntė kamuolį visai greta virpsto. Intrigos neliko - poros nugalėtojas, žvelgiant į šias rungtynes, jau aiškus, o Vokietijos klubui belieka tikėtis Mančesteryje pademonstruoti neįtikėtiną futbolą, norint turėti bent menkų vilčių patekti į Londone vyksiantį finalą.

Atsakomasis mačas Mančesteryje vyks gegužės 4 dieną. Antrajame pusfinalyje trečiadienį susigrums Madrido "Real" ir "Barcelona".

Gelzenkircheno "Schalke" 0 - 2 "Man Utd"
67' [0 - 1] R.Giggs
69' [0 - 2] W.Rooney