Čempionų "Wolfsburg" klubo nesėkmė Vokietijoje © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate sekmadienį vyko dvejos paskutinės XVI turo rungtynės.

Ir toliau ne itin sėkmingai rungtyniauja šalies čempiono titulą ginantis "Wolfsburg" klubas, kuris šįsyk namuose 1-3 turėjo pripažinti Dortmundo "Borussia" ekipos pranašumą.

Svečiai gana greitai išsiveržė į priekį, mat 8-ąją bei 10-ąją minutėmis du įvarčius pelnė "Borussia" puolėjas Lucasas Barriosas.

Kėliniui artėjant prie pabaigos dar vieną įvartį pelnė svečių gynėjas Patrickas Owomoyela. Nors "Wolfsburg" viltis dar atgaivino Grafite tikslus smūgis, tačiau iki pat finalinio teisėjo švilpuko rezultatas daugiau ir nepasikeitė.

Antrosiose dienos rungtynėse apmaudžiai pergalę išleido "Stuttgart" klubas. Jie po Pavelo Pogrebnyako įvarčio pirmavo praktiškai visas rungtynes, bet šeimininkų gretose pačioje mačo pabaigoje pasižymėjo Eugenas Polanskis ir išplėšė tašką "Mainz" ekipai.

"Wolfsburg" 1 - 3 Dortmundo "Borussia"
8' [0 - 1] Lucas Barrios
10' [0 - 2] Lucas Barrios
37' [0 - 3] Patrick Owomoyela
54' [1 - 3] Grafite

"Mainz" 1 - 1 "Stuttgart"
11' [0 - 1] Pavel Pogrebnyak
90' [1 - 1] Eugen Polanski