"Chelsea" akiratyje - du saugai ir vienas puolėjas

Nenumaldomai artėjant žiemos perėjimų langui, apie prastai šį sezoną pradėjusio Londono "Chelsea" darbą jo metu nuolat netyla žiniasklaida. Šįkart "aristokratai" siejami su dviem saugais bei vienu puolėju.

Šaltinio iš Turkijos - "Fanatik" - duomenimis, Anglijos sostinės ekipa į savo gretas nori prisivilioti Stambulo "Galatasaray" narį Wesley Sneijderį. 

Olandas su išvykimu kitur siejamas itin dažnai, tačiau šįkart kalboms svarumo suteikia tai, jog Sneijderis kartu su "Chelsea" treneriu Jose Mourinho 2010-aisiais triumfavo UEFA Čempionų lygoje.

Kitas "aristokratų" taikinys, anot žurnalisto Giancula Di Marzio, yra "Bologna" saugas Amadou Diawara. Šis praneša, jog 18-mečio agentas Robertas Visanas pasiekė susitarimą su "Chelsea" savininkui Romanui Abramovičiui artimu Pini Zahavi. Pastarasis tarpininkavo dar rusui įsigijant patį Londono klubą.

Tuo tarpu puolėjo praėjusio sezono "Premier" lygos nugalėtojai ieškos vietinėje rinkoje. Čia juos sudomino "West Bromwich Albion" narys Saido Berahino. 

"The Telegraph" skelbia, esą Jose Mourinho svarsto galimybę žiemą pateikti 20 mln. svarų sterlingų pasiūlymą. 

Verta priminti, kad Berahino savo dabartinę komandą norėjo palikti dar vasarą, tačiau jam tą padaryti leista nebuvo. Po šių nesutarimų snaiperis buvo įpykęs, bet galiausiai, atrodo, situacija išsisprendė. 

Straipsnio įvertinimas: 0 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos