"Chelsea" - FA taurės finale © Eurofootball.lt
Šeštadienio vakarą Anglijoje vyko šalies Futbolo Aociacijos turnyro pusfinalis, kuriame pergalę 3-0 iškovojo Londono "Chelsea" klubas.

Londono "Chelsea" 3 - 0 Birmingemo "Aston Villa"
67' [1 - 0] Didier Drogba
89' [2 - 0] Florent Malouda
90' [3 - 0] Frank Lampard

Nors pirmajame kėlinyje progų įmušti įvarčius turėjo abi ekipos, tačiau ilsėtis komandos išėjo rezultatui esant 0-0. Galiausiai pirmasis įvartis buvo įmuštas 67 minutę, kai pasižymėjo "Chelsea" puolėjas Didier Drogba.

"Aston Villa" bandė lyginti rezultatą, tačiau žaidėjų jėgos vis seko, o tuo pasinaudojęs 'Chelsea" 89 minutę pelnė dar vieną įvartį, kai dėka Michaelio Ballacko perdavimo pasižymėjo Florentas Malouda.

Londono ekipa paskutinį tašką mače padėjo jau per teisėjo pridėtą laiką - Nicolas Anelka atidavė tikslų perdavimą Frankui Lampardui, šio smūgis buvo tikslus ir rezultatas tapo jau 3-0.

"Chelsea" varžovus finale sužinos rytoj, kai antrajame pusfinalyje susitiks Londono "Tottenham' ir "Portsmouth" klubai.