„Chelsea“ ir „Liverpool“ žengė į kitą FA taurės etapą © JumpStory nuotr.

Trečiadienio vakarą įvyko dar trys FA taurės aštuntfinalio mačai ir didelių staigmenų jose nepasitaikė.

„Chelsea“ išvykoje 3:2 palaužė „Luton Town“ ekipą.

Rungtynėse dar 67-ąją minutę „aristokratai“ atsilikinėjo 1:2, tačiau per likusią rungtynių dalį pasižymėjo Timo Werneris bei Romelu Lukaku. Pirmajame kėlinyje savo pirmą įvartį už klubą pelnė Saulis.

„Liverpool“ namuose 2:1 įveikė „Norwich City“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje dublį pelnė japonas Takumi Minamino, kuris savo klubą ir išvedė į kitą FA taurės etapą. Rungtynių pabaigoje rezultatą dar sušvelnino svečių komandos žaidėjas Lukas Ruppas.

Paskutinėse rungtynėse pastaruoju metu itin puikią sportinę formą demonstruojanti „Southampton“ ekipa 3:1 įveikė „West Ham“ atstovus.

Įvarčius „šventiesiems“ įmušė Jamesas Wardas-Prowse'as (11 m baudinys), Armando Broja bei Romainas Perraud. Svečių komandos gretose pasižymėjo įvarčių badą nutraukęs Antonio.