"Chelsea" ir "Man City" žengė į tolimesnį FA taurės etapą (VIDEO)

Sekmadienį FA taurėje sužaistos dar dvejos ketvirtojo etapo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko "Stamford Bridge" stadione, kur susigrūmė du "Premier" lygos atstovai - Londono "Chelsea" ir "Newcastle". Antonio Conte auklėtiniai pasiekė norimą rezultatą - varžovus įveikė rezultatu 3-0 ir žengė tolyn.

Pirmojo kėlinio herojumi tapo Mitchy Batshuayi, kuris vis dar yra siejamas su išvykimu, tačiau po šių rungtynių belgas galėjo ir įtikinti A. Conte.

31-ąją minutę puolėjas po Marcoso Alonso perdavimo išvedė šeimininkus į priekį, o pranašumą padidino pačioje kėlinio pabaigoje. Galutinį tašką 72-ąją minutę padėjo tas pats M. Alonso.

Kitose rungtynėse "Cardiff" namuose siekė įveikti šį sezoną beveik neklumpančius "Man City" futbolininkus. Netikėtumų čia neįvyko - "miestiečiai" rezultatu 2-0 nugalėjo varžovus ir pateko į kitą etapą.

8-ąją minutę klastingu baudos smūgiu svečius į priekį išvedė Kevinas De Bruyne, o pranašumą 37-ąją minutę smūgiu galva padidino Raheemas Sterlingas.

"Chelsea" 3 - 0 "Newcastle"
31' [1 - 0] M. Batshuayi
44' [2 - 0] M. Batshuayi
72' [3 - 0] M. Alonso

"Cardiff" 0 - 2 "Man City"
8' [0 - 1] K. De Bruyne
37' [0 - 2] R. Sterling
90+2' J. Bennett ("Cardiff") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10899659" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>