"Chelsea" ir "Watford" ekipos išsiskyrė be įvarčių, "Everton" sutriuškino "Newcastle" (VIDEO)

Trečiadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje sužaistos paskutinės dvejos 24-ojo turo rungtynės.

"Vicarage Road" stadione "Watford" priėmė Londono "Chelsea" futbolininkus. Po intensyvios 90 minučių kovos komandos išsiskyrė taikiu rezultatu 0-0.

13-oje vietoje esantys "aristokratai" kiek daugiau laiko praleido su kamuoliu, tačiau ryškios persvaros neturėjo. Pirmajame kėlinyje abi komandos žaidė apylygiai, bet itin pavojingų progų nesukūrė.

Kitos 45 minutės buvo kiek intensyvesnės ir tiek "Watford", tiek "Chelsea" žaidė greitesnį futbolą. Dvi puikias progas pasižymėti antrajame kėlinyje turėjo Branislavas Ivanovičius su Diego Costa, tačiau šiuose epizoduose įspūdingai savo vartuose sužaidė Heurelho Gomesas.

"Watford" savo sąskaitoje turi 33 taškus ir užima devintąją poziciją, o "Chelsea" kol kas gali džiaugtis tik 29 tšk.

Kitose rungtynėse triuškinančią pergalę pasiekė Liverpulio "Everton" klubas. Roberto Martinezo vadovaujami "irisai" rezultatu 3-0 nugalėjo šią žiemą atsinaujinusius "Newcastle" futbolininkus.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Aaronas Lennonas ir rungtynių pabaigoje du įvarčius nuo 11 metrų žymos pelnęs Rossas Barkley.

"Watford" 0 - 0 "Chelsea"

"Everton" 3 - 0 "Newcastle"
23' [1 - 0] A. Lennon
88' [2 - 0] R. Barkley (11 m. baudinys)
90' [3 - 0] R. Barkley (11 m. baudinys)
90' J. Lascelles ("Newcastle") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8269089" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>