„Chelsea“ išvargo pergalę prieš „Newcastle“, A. Yarmolenko po įvarčio nesulaikė ašarų © JumpStory nuotr.

„Premier“ lygoje, kiek neįprastai, sekmadienio popietę, nuo 16 val. Lietuvos laiku prasidėjo penki susitikimai.

Viename iš jų vangiai atrodę „Chelsea“ futbolininkai vistik išvargo pergalę prieš „Newcastle“ (1:0).

Rungtynių metu pasitaikė abejotinų epizodų. Trevoh Chalobah buvo kaltinamas, jog prasižengė baudos aikštelėje, o Kai Havertzas pirmajame kėlinyje galėjo būti išvarytas už aukštai iškelta alkūne, kuri sužalojo svečių komandos gynėją Daną Burną.

Visgi tas pats vokietis, 89-ąją minutę išplėšė pergalę „Chelsea“ komandai, pelnęs puikų įvartį.

Kitose rungtynėse „West Ham“ 2:1 įveikė „Aston Villa“ ekipą. Įvartį „plaktukams“ pelnė Andrijus Yarmolenko, kuris pirmą kartą žengė į aikštę po to, kai prasidėjo tragedija jo gimtojoje šalyje, Ukrainoje. Po įvarčio puolėjas nesulaikė ašarų.

„Everton“ toliau grimzta į dugną ir vis labiau „flirtuoja“ su iškritimu iš lygos. Šiandien „irisai“ 0:1 pralaimėjo „Wolves“ futbolininkams namuose.

Leeds United 2:1 Norwich City

Southampton 1:2 Watford