"Chelsea" įtikinamai įveikė "Arsenal" © Eurofootball.lt
Londono "Chelsea" klubas sekmadienį užsitikrino vietą tarp trijų stipriausių Anglijos ekipų, o taip pat kelialapį į kito sezono UEFA Čempionų lygos grupės etapą, išvykoje 4-1 įveikdamas kitą sostinės ekipą "Arsenal".

Abi vienuolikės turėjo gausybę progų bei galėjo kartu įmušti bene dviženklį įvarčių skaičių, tačiau svečių tikslumas lėmė įtikinamą pergalę.

Vienas "Arsenal" saugas Theo Walcottas neišnaudojo trijų dėkingų galimybių, o "Chelsea" į priekį išsiveržė 28 minutę, kai po Dider Drogba baudos smūgio kamuolį į tinklą galva pasiuntė Alexas.

39 minutę 'kanonierių' situacija dar labiau komplikavosi - Nicolasas Anelka po puikaus reido tiksliu smūgiu iš 20 metrų antrą kartą nuginklavo Lukaszą Fabianskį.

Tai dar nebuvo pabaiga - tuoj po didžiosios pertraukos įvartį įmušė "Arsenal", tačiau Kolo Toure po Ashley Cole'o 'perdavimo' tai padarė į savus vartus - 0-3.

Arsene'o Wengero auklėtinių atakos nesiliovė ir galiausiai tai davė vaisių - 70 minutę po Bacary Sagna perdavimo pasižymėjo Nicklasas Bendtneris.

Tačiau "Chelsea" įmušė ir ketvirtąjį įvartį, kai 86 minutę pirmasis prie nuo virpsto po Anelkos smūgio atšokusio kamuolio suskubo Florentas Malouda.

Londono "%c00041" 1 - 4 Londono "%c00042"
28' [0 - 1] Alex
39' [0 - 2] Nicolas Anelka
49' [0 - 3] Kolo Toure (į savus vartus)
70' [1 - 3] Nicklas Bendtner
86' [1 - 4] Florent Malouda