"Chelsea" klube A.Begovičius debiutavo klaidomis (VIDEO)

Niujorke vykusiose priešsezoninėse rungtynėse Londono „Chelsea“ 2:4 pralaimėjo Niujorko „Red Bull“ ekipai.

Rungtynėse debiutavo naujasis „Chelsea“ vartininkas Asmiras Begovičius, kuriam debiutas susiklostė ne taip ir palankiai.

Pirmąjį įvartį 26-ąją minutę įmušė Loic Remy, kuris vėliau turėjo progą padvigubinti „Chelsea“ persvarą, tačiau neįmušė iš patogios pozicijos.

Antrajame kėlinyje suklydo A.Begovičius ir Johnas Terry, kai Franklinas Castellanos perėmė kamuolį, mušė į tuščius vartus ir lygino rezultatą.

A.Begovičius klydo ir 70-ąją minutę, kai galva vartus atakavo 16-metis Tyleris Adamsas. Netrukus dar vieną įvartį pridėjo Seanas Davisas.

Edenas Hazardas švelnino rezultatą, tačiau S.Davisas mušė antrą įvartį į „Chelsea“ vartus.