"Chelsea" krito prieš "Liverpool", "Arsenal" dešimtyje palaužė "Aston Villą"

Sekmadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje įvyko dar dvejos intriguojančios 6-ojo turo rungtynės.

Daugiausiai dėmesio sulaukusi dvikova įvyko "Stamford Bridge" stadione, kur vietos Londono "Chelsea" susigrūmė su "Liverpool". Puikiai startavusi "raudonųjų" ekipa turėjo problemų antroje mačo pusėje, bet galiausiai triumfavo rezultatu 2:1.

Itin sėkmingai susitikimą pradėjusi "Liverpool" komanda į savo sąskaitą įsirašė šeštąją pergalę iš tiek pat galimų. "Raudonieji" prieš artimiausius oponentus ir toliau išlaiko penkių taškų pranašumą.

14-ąją minutę svečius į priekį išvedė Trenas Alexanderis-Arnoldas – gynėjas po gudriai išpildyto baudos smūgio galingu šūviu nukreipė kamuolį į Kepos ginamus vartus.

Smūgį gavusi "Chelsea" komanda 28-ąją minutę buvo išlyginusi rezultatą, tačiau Cezario Azpilicuetos triumfas baigėsi po VAR peržiūros.

Lygybe kelias akimirkas pasidžiaugę "mėlynieji" netrukus patys traukė kamuolį iš savo vartų – 30-ąją minutę Roberto Firmino po dar vienos standartinės situacijos nukreipė kamuolį į šeimininkų vartus.

Antrajame kėlinyje "Chelsea" buvo gerokai agresyvesnis puolime, kai tuo metu "Liverpool" žaidime jau buvo galima įžvelgti atsipalaidavimo ženklų.

71-ąją minutę "Liverpool" komandą pažadino N'Golo Kante – puikų reidą surengęs prancūzas galingu šūviu iš maždaug 18 metrų sušvelnino atsilikimą iki įvarčio ir taip išsaugojo intrigą.

Per likusį laiką "Chelsea" spaudė pirmenybių lyderius ir ne vieną kartą buvo arti įvarčio. Visgi su šturmu susitvarkę svečiai nebeklydo ir džiaugėsi trimis taškais.

Kitose rungtynėse fantastiškai išsigelbėjo namuose žaidusi Londono "Arsenal" ekipa. Dar pirmajame kėlinyje dešimtyje likę "kanonieriai" du kartus atsilikinėjo prieš "Aston Villa", tačiau rungtynių pabaigoje surengtas šturmas atnešė pergalę rezultatu 3:2.

Pirmoji rungtynių pusė "Arsenal" komandai klostėsi katastrofiškai – 20-ąją minutę svečius į priekį išvedė Johnas McGinnas, o lyg to būtų maža, 41-ąją minutę antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Ainsley Maitlandas-Nilesas.

Net ir mažumoje likęs "kanonieriai" antrajame kėlinyje grįžo į kovą. 59-ąją minutę Nicolas Pepe nuo 11 m. žymos atsidarė įvarčių sąskaitą "Arsenal" klube. Šeimininkų džiaugsmas ilgai netruko, kai pranašumą jau kitos atakos metu vėl susigrąžino "Aston Villa", tačiau net ir po tokio smūgio "Arsenal" sugebėjo asistoti.

81-ąją minutę vėl lygybę šioje dvikovoje atstatė Calumas Chambersas, o po trijų minučių puikiu baudos smūgiu dramatiškai pergalę išplėšė Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

"Arsenal" su šia pergale nutraukė trijų nelaimėtų rungtynių seriją ir pakilo į ketvirtąją vietą.

"Chelsea" 1 - 2 "Liverpool"
14' [0 - 1] T. Alexander-Arnold
30' [0 - 2] R. Firmino
71' [1 - 2] N. Kante

"Arsenal" 3 - 2 "Aston Villa"
20' [0 - 1] J. McGinn
59' [1 - 1] N. Pepe (11 m. baudinys)
60' [1 - 2] Wesley
81' [2 - 2] C. Chambers
84' [3 - 2] P. Aubameyang
41' A. Maitland-Niles ("Arsenal") pašalintas iš aikštės