"Chelsea" Londono derbyje sutriuškino "Arsenal" © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį sužaistos trejos XIV turo rungtynės.

Tiek psichologiškai, tiek turnyrinės lentelės prasme svarbią pergalę iškovojo buksuojanti "Liverpool" ekipa, principiniame miesto derbyje išvykoje 2-0 įveikusi taip pat ne itin sėkmingai sezoną pradėjusią Liverpulio "Everton" vienuolikę.

'Raudonieji' į priekį išsiveržė ne be fortūnos šypsnio - 12 minutę Javieras Mascherano smūgiavo iš toli, ir nors bandymas buvo akivaizdžiai netikslus, nesėkmingai koją kyštelėjęs gynėjas Josephas Yobo nukreipė kamuolį į savų vartų tinklą.

"Everton" nepalūžo ir galėjo išlyginti santykį, bet rusas Diniyaras Bilyaletdinovas iš 8 metrų mušė neleistinai netiksliai, o du tikslūs puolėjo Jo smūgiai nebuvo įskaityti arbitrams teisingai užfiksavus nuošalę.

"Liverpool" taip pat kėlė grėsmę kontratakomis ir Emiliano Insua smūgį galva teko atremti Timui Howardui.

Svečių gerbėjams neramią akimirką vartininko Pepe Reinos klaida išleidžiant kamuolį iš rankų vos neleido įvarčio pelnyti Stevenui Pienaarui, bet 80 minutę dvikovos baigtis buvo nulemta - galingą Alberto Rieros smūgį Howardas atrėmė, bet pirmasis prie kamuolio suskubęs Dirkas Kuytas įtvirtino persvarą.

Londono "Arsenal" 0 - 3 Londono "Chelsea"
41' [0 - 1] Didier Drogba
45' [0 - 2] Thomas Vermaelen (į savus vartus)
86' [0 - 3] Didier Drogba

Liverpulio "Everton" 0 - 2 "Liverpool"
12' [0 - 1] Joseph Yobo (į savus vartus)
80' [0 - 2] Dirk Kuyt

"Wolverhampton" 0 - 1 "Birmingham"
3' [0 - 1] Lee Bowyer