"Chelsea" minimaliu skirtumu įveikė svečius iš Vengrijos, įvarčių fiestoje Frankfurte - "Eintracht" pergalė

Europos lygos L grupėje favoritai Londono "Chelsea" nukovė svečius iš Vengrijos "MOL Vidi". Vienintelį įvartį "aristokratams" pelnė ispanas Alvaro Morata, pasižymėjęs 70 minutę po Williano perdavimo.

Dviem raudonomis kortelėmis ir penkiais įvarčiais pažymėtose rungtynėse Vokietijoje Frankfurto "Eintracht" 4 - 1 triumfavo prieš Romos "Lazio.

Pirmąjį įvartį 4-ąją rungtynių minutę pelnė šeimininkų komandos gynėjas da Costa, kėlinio viduryje po tikslaus M. Parolo smūgio  Romos ekipa rezultatą išlygino. 28-ąją minutę "Eintracht" komanda vėl persverė rezultatą, ne gana to kėlinio pabaigoje "Lazio" gynėjas užsidirbo antrąją geltoną kortelę ir baigė savo pasirodymą.

Antrojoje pusėje šeiminkai visiškai perimė iniciatyvą į savo rankas ir pelnė dar du įvarčius. Romos futbolininkai atsakė gaudami dar vieną raudoną kortelę.

"Apollon" 2 - 2 "Marseille"