„Chelsea“ minimaliu skirtumu palaužė „Norwich“ ekipą © AP nuotr.

Vėlu antradienio vakarą sužaistos pirmosios Anglijos “Premier” lygos 36-ojo turo rungtynės tarp „Chelsea“ ir „Norwich“ ekipų. Pergalę namuose minimaliu skirtumu 1:0 iškovojo Londono ekipa.

Vienintelį rungtynių įvartį trečią pirmojo kėlinio pridėtą minutę pelnė prancūzas O. Giroud, kuris puikiu galvos smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Tai buvo jau šeštasis puolėjo pelnytas įvartis Anglijos „Premier“ lygoje šį sezoną.

Ši pergalė Londono ekipai padėjo nutolti keturiais taškais nuo artimiausių persekiotojų, „Manchester United“ ir „Leicester“ futbolininkų. Mėlinieji šiuo metu rikiuojasi trečioje turnyrinės lentelės vietoje. Tiesa “Leicester” ir „Man Utd“ šiuo metu yra sužaidusios vieneriomis rungtynėmis mažiau.

„Norwich“ ekipai šį sezoną jau nebepavyks iškovoti vietos sekančiame sezone rungtyniauti stipriausioje Anglijos lygoje. Po šio pralaimėjimo „Norwich“ užema paskutinę 20-tą vietą.