"Chelsea" nepasinaudojo proga tapti lyderiu Anglijoje © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį sužaistos dar dvejos XVII turo rungtynės.

Puikia proga tapti pirmenybių lyderiu nepasinaudojo Londono "Chelsea" klubas, savoje aikštėje mačą su kita sostinės ekipa "West Ham" baigęs tik lygiosiomis 1-1.

Svečiai netgi pirmavo po to, kai 33 minutę po Marko Noble'o perdavimo iš kairiojo krašto kamuolį krūtine susistabdęs Craigas Bellamy nuginklavo vartininką Petrą Cechą.

Luizo Felipe Scolari auklėtiniai pusiausvyrą atstatė antrojo kėlinio pradžioje - po Franko Lampardo perdavimo pasižymėjo rezultatyviausias čempiono futbolininkas Nicolasas Anelka.

67 minutę puikią progą pasižymėti turėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Didier Drogba, bet jo smūgį atrėmė "West Ham" vartų sargas Robertas Greenas.

79 minutę svečius išgelbėjo saugas Scottas Parkeris, po kampinio į vartus skriejantį kamuolį paskutinę akimirką nuo vartų linijos išmušęs galva.

Tačiau paskutinę galimybę išsivežti sensacingą pergalę sukūrė svečiai, bet jau per teisėjo pridėtą laiką praktiškai vienas prieš vartininką atsidūręs Carltonas Cole'as nesugebėjo įveikti puikiai sužaidusio Cecho.

Po šių lygiųjų "Chelsea" išliko antroje turnyrinės lentelės vietoje ir nuo lyderio "Liverpool" atsilieka tik tašku.

Tuo metu ties bedugne balansuojanti "West Ham" komanda pakilo į 16 vietą.

Londono "Chelsea" 1 - 1 Londono "West Ham"
33' [0 - 1] Craig Bellamy
51' [1 - 1] Nicolas Anelka

"Portsmouth" 0 - 3 "Newcastle"
51' [0 - 1] Michael Owen
77' [0 - 2] Obafemi Martins
89' [0 - 3] Danny Guthrie