"Chelsea" neturėjo sunkumų su "Leicester", "Arsenal" sutriuškino "Swansea" (VIDEO)

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar septynerios 21-ojo turo rungtynės.

Londono "Arsenal" išvykoje susigrūmė su "Swansea". Arsene'o Wengero auklėtiniai varžovo pasipriešinimo nesulaukė ir pasiekė triuškinančią pergalę rezultatu 4-0.

Pirmasis "kanonierius" į priekį išvedė Olivieris Giroud, pasižymėjęs 37-ąją susitikimo minutę. Antrąjį įvartį "Arsenal" ekipa pasiekė antrojo kėlinio pradžioje - į savus vartus kamuolį nukreipė Jackas Corkas.

67-ąją minutę "gulbės" praleido trečiąjį įvartį - vėl kamuolys vartų tinkle atsidūrę nuo "Swansea" žaidėjo kojos. 73-ąją minutę šioje ekipoje buvo padėtas galutinis taškas - pasižymėjo Alexis Sanchezas.

"Arsenal" su 44 taškais užima trečiąją poziciją ir nuo lyderių atsilieka 8 taškais.

Kitose rungtynėse "West Ham" po dviejų pralaimėjimų iš eilės padovanojo pergalę savo žiūrovams. Slaveno Bilčiaus auklėtiniai rezultatu 3-0 nugalėjo "Crystal Palace". Nugalėtojų gretose pasižymėjo Sofiane Feghouli, Andy Carrollas ir Lanzini.

Dar kitose susitikimuose pergales pasiekė "Burnley", "Hull City" ir "Stoke City", o "Watford" ir "Middlesbrough" išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis.

Paskutinėse vakaro rungtynėse, kurios prasidėjo 19 valandą 30 minučių Lietuvos laiku, Londono "Chelsea" išvykoje kovėsi su "Leicester". Antonio Conte auklėtiniai šventė užtikrintą pergalę rezultatu 0-3.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Marcosas Alonso, pasižymėjęs dubliu. Dar vieną įvartį 71-ąją susitikimo minutę pridėjo Pedro, sudėtyje pakeitęs laikinai nuo komandos nušalintą Diego Costą.

"Chelsea" savo sąskaitoje turi 52 taškus ir nuo artimiausiu persekiotojų pirmauja 7 taškais.

"Swansea" 0 - 4 "Arsenal"
37' [0 - 1] O. Giroud
54' [0 - 2] J. Cork (į savus vartus)
67' [0 - 3] K. Naughton (į savus vartus)
74' [0 - 4] A. Sanchez

"Burnley" 1 - 0 "Southampton"
78' [1 - 0] J. Barton

"Hull City" 3 - 1 "Bournemouth"
3' [0 - 1] J. Stanislas (11 m. baudinys)
32' [1 - 1] A. Hernandez
50' [2 - 1] A. Hernandez
62' [3 - 1] T. Mings (į savus vartus)

"Sunderland" 1 - 3 "Stoke City"
15' [0 - 1] M. Arnautovič
22' [0 - 2] M. Arnautovič
34' [0 - 3] P. Crouch
40' [1 - 3] J. Defoe

"Watford" 0 - 0 "Middlesbrough"

"West Ham" 3 - 0 "Crystal Palace"
68' [1 - 0] S. Feghouli
79' [2 - 0] A. Carroll
86' [3 - 0] M. Lanzini

"Leicester" 0 - 3 "Chelsea"
6' [0 - 1] M. Alonso
51' [0 - 2] M. Alonso
71' [0 - 3] Pedro

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10024584" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>