"Chelsea" pateko į FA taurės pusfinalį © Eurofootball.lt
Pirmajame Anglijos FA taurės ketvirtfinalio mače Londono "Chelsea" išvykoje rezultatu 2-0 įveikė antrosios pagal pajėgumą lygos "Coventry" ekipą bei pateko į pusfinalį.

Pirmąją progą pasižymėti svečiai turėjo sužaidus vos kelias minutes, kai du varžovus suklaidinęs Didier Drogba kaire koja mušė greta vartų.

Nepaisant to, 15 minutę "Chelsea" įsiveržė į priekį - iš grubiai suklydusio paskutinio gynėjo kamuolį perėmęs Drogba "apėjo" vartininką ir stipriu smūgiu į tuščius vartus išvedė savo komandą į priekį.

"Coventry" netrukus galėjo atstatyti pusiausvyrą, bet Leonas Bestas smūgiavo virš vartų.

Šeimininkai nebuvo linkę nusileisti tituluotiems varžovams ir ieškojo kelių jų vartų link, bet "Chelsea" gynyba netrūkinėjo.

Galiausiai 73 minutę dvikovos baigtį nulėmė Londono klubo gynėjas Alexas, po greitos kontratakos ir Ricardo Quaresmos perdavimo iš krašto antrąkart nuginklavęs vartininką Keireną Westwoodą.

"%c00364" 0 - 2 Londono "%c00042"
15' [0 - 1] Didier Drogba
73' [0 - 2] Alex