"Chelsea" patyrė netikėtą pralaimėjimą namuose, "Man Utd" nepajėgė nugalėti "West Brom" (VIDEO)

Šeštadienį vakare Anglijos ''Premier" lygoje buvo sužaistos dar septynerios 30-ojo turo rungtynės.

Pastarąsias aštuonias rungtynes be pralaimėjimų žygiavęs Londono "Chelsea" klubas namuose priėmė "Crystal Palace" futbolininkus. Antonio Conte auklėtiniai patyrė netikėtą pralaimėjimą namuose - Samo Allardyce'o treniruojama ekipa pasiekė pergalę rezultatu 2-1.

Rungtynės "mėlyniesiems" prasidėjo itin sėkmingai - jau 5-ąją minutę Cescas Fabregasas po puikaus Edeno Hazardo perdavimo išvedė šeimininkus į priekį.

Vis dėlto "Crystal Palace" per kelias minutes aikštės šeimininkams sudavė skaudų smūgį - 9-ąją minutę Wilfriedas Zaha išlygino rezultatą, o jau po dviejų minučių Christianas Benteke išvedė svečius į priekį.

Per likusį laiką "Chelsea" spaudė savo varžovus ir bandė pakeisti rungtynių rezultatą, tačiau "Crystal Palace" nepriekaištingai atliko savo darbą gynyboje ir sugebėjo patiesti pačius lygos lyderius.

"Chelsea" po pralaimėjimo lieka tvirtu lyderiu, tačiau pranašumas nuo antros pozicijos ištirpo iki septynių taškų.

Kitose rungtynėse "mėlynųjų" nesėkmė pasinaudojo būtent jų tiesioginiai oponentai Londono "Tottenham" futbolininkai, kurie rezultatu 2-0 nugalėjo "Burnley".

Įvarčius nugalėtojų gretose pasiekė Ericas Dieris bei Heungas-Minas Sonas. Kaip ir buvo minėta, "Spurs" atsilikimą nuo lyderių sumažino iki septynių taškų.

"Machester United" savo stadione nepradžiugino sirgalių - visą rungtynių laiką dominavę "raudonieji velniai" nepajėgė įveikti "West Brom" ekipos ir susitikimas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Dar kitose rungtynėse "Leicester City" pasiekė jau ketvirtąją pergalę iš eilės. Wilfredo Ndidi ir Jamie Vardy įvarčiai nulėmė pergalę prieš "Stoke City", o "lapės" žingsnis po žingsnio artėja link turnyrinės lentelės vidurio.

"Hull City" taip pat džiaugėsi pergale - "tigrai" namuose parklupdė "West Ham" žaidėjus, o "Southampton" ir "Bournemouth" išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis.

"Chelsea" 1 - 2 "Crystal Palace"
5' [1 - 0] C. Fabregas
9' [1 - 1] W. Zaha
11' [1 - 2] C. Benteke

"Burnley" 0 - 2 "Tottenham"
66' [0 - 1] E. Dier
77' [0 - 2] H-M.Son

"Hull City" 2 - 1 "West Ham"
18' [0 - 1] A. Carroll
53' [1 - 1] A. Robertson
85' [2 - 1] . Ranocchia

"Leicester" 2 - 0 "Stoke City"
25' [1 - 0] W. Ndidi
47' [2 - 0] J. Vardy

"Man Utd" 0 - 0 "West Brom"

"Watford" 1 - 0 "Sunderland"
59' [1 - 0] M. Britos

"Southampton" 0 - 0 "Bournemouth"
79' H. Arter ("Bournemouth") nerealizavo 11 m. baudinio