"Chelsea" patyrė pirmąjį pralaimėjimą, "Stoke City" skėlė antausį "Arsenal" žaidėjams (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje prasidėjo 15-asis turas, kuriame sužaistos šešerios rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko "Newcastle" klubo tvirtovėje, kurioje "šarkos" parklupdė Londono "Chelsea" klubą. Jose Mourinho auklėtiniai šeimininkams nusileido rezultatu 2-1 ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą pirmenybėse.

Pirmajame kėlinyje progų pasižymėti netrūko, tačiau pirmieji įvarčiai buvo pelnyti tik antrajame kėlinyje. 58-ąją minutę Papissas Cisse tiksliu smūgiu išvedė "Newcastle" į priekį.

"Šarkos" po įvarčio gynyboje neužsidarė ir 79-ąją minutę įgijo dar didesnį pranašumą, kai Moussa Sissoko atliko rezultatyvų perdavimą rungtynių didvyriu tapusiam P.Cisse.

82-ąją minutę "mėlynųjų" viltys atgijo, kai už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas šeimininkų gynėjas Stevenas Tayloras. Šia proga "Chelsea" pasinaudojo ir vos po minutės Didieris Drogba pelnė įvartį, kuris leido sumažinti atsilikimą, tačiau per likusį laiką "Newcastle" atsilaikė ir iškovojo pergalę.

Kitose rungtynėse netrūko įvarčių, o "Stoke City" skaudžiai pamokė Londono "Arsenal". Namuose žaidę "Stoke" futbolininkai rezultatu 3-2 nugalėjo "kanonierius".

Šeimininkai po pirmojo kėlinio kiek netikėtai jau buvo įgiję net trijų įvarčių pranašumą, kai pasižymėjo Peteris Crouchas, Bojanas Krkičius bei Jonathanas Waltersas.

Atrodė, kad į antrąjį kėlinį abiejų komandų žaidėjai sugrįš sutvarkyti tik formalumus, tačiau "Arsenal" parodė charakterį, nors lygiųjų išplėšti nepavyko. Santi Cazorla bei Aaronas Ramsey pelnė po įvartį, o galutinis rezultatas liko 3-2.

Pergalės pasiekti nepavyko ir "Liverpool" klubui, kuris namuose su "Sunderland" išsiskyrė be įvarčių. "Raudonieji" iškovoję tašką pakilo į devintąją poziciją.

Nesunkią pergalę rezultatu 2-0 iškovojo Londono "Queens Park Rangers" vienuolikė, o savo varžovų įveikti ir įvarčių pelnyti nepavyko Londono "Tottenham" ir "West Brom" ekipoms.

"Newcastle" 2 - 1 "Chelsea"

58' [1 - 0] P.Cisse

79' [2 - 0] P.Cisse

83' [2 - 1] D.Drogba

82' S.Taylor ("Newcastle") pašalintas iš aikštės

"Hull City" 0 - 0 "West Brom"

"Liverpool" 0 - 0 "Sunderland"

QPR 2 - 0 "Burnley"

51' [1 - 0] L.Fer

74' [2 - 0] C.Austin

76' C.Austin (QPR)

"Stoke City" 3 - 2 "Arsenal"

1' [1 - 0] P.Crouch

35' [2 - 0] B.Krkič

45' [3 - 0] J.Walters

68' [3 - 1] S.Cazorla (11m. baudinys)

70' [3 - 2] A.Ramsey

78' C.Chambers ("Arsenal") pašalintas iš aikštės

"Tottenham" 0 - 0 "Crystal Palace"