"Chelsea" pažemino "Swansea", "Man Utd" ir "Liverpool" klubams lengva nebuvo (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį sužaistos septynerios 22-ojo turo rungtynės.

Lyderio pozicijoje žygiuojanti Londono "Chelsea" vienuolikė išvykoje susigrūmė su "Swansea" futbolininkais. Jose Mourinho auklėtiniai nepasigailėjo varžovų ir juos sutriuškino rezultatu 5-0.

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Andre Schurrle bei po du kartus pasižymėję ir pirmajame kėlinyje "gulbių" ekipą "pribaigę" Oscaras su Diego Costa.

"Liverpool" taip pat grūmėsi išvykoje, kur jėgas išbandė su "Aston Villa" komanda. "Raudonieji" po Fabio Borini ir Rickie Lamberto įvarčių iškovojo svarbią pergalę.

Sunkumų taip pat turėjo "Manchester United" klubas, kuris Londone minimaliu skirtumu palaužė QPR. Pirmąjį įvartį "raudonųjų velnių" ekipoje 58-ąją minutę pelnė Marouane'as Fellaini, o galutinį tašką per pridėtą teisėjo laiką padėjo Jamesas Wilsonas.

"Chelsea" turnyrinėje lentelėje bent laikinai prieš "Manchester City" įgijo 5 taškų pranašumą, o "Man Utd" išlieka ketvirtoje vietoje.

Kitose rungtynėse "Tottenham" rungtynių pabaigoje pranoko "Sunderland", "Crystal Palace" iškovojo dramatišką pergalę prieš "Burnley", o "Leicester" minimaliu skirtumu nusileido "Stoke City" ekipai.

Vakarinėse rungtynėse "Southampton" po atkaklios kovos palaužė "Newcastle United" futbolininkus ir išsaugojo trečiąją vietą turnyrinėje lentelėje.

"Aston Villa" 0 - 2 "Liverpool"

24' [0 - 1] F.Borini

79' [0 - 2] R.Lambert

QPR 0 - 2 "Manchester United"

58' [0 - 1] M.Fellaini

90' [0 - 2] J.Wilson

"Swansea" 0 - 5 "Chelsea"

1' [0 - 1] Oscar

20' [0 - 2] D.Costa

34' [0 - 3] D.Costa

36' [0 - 4] Oscar

80' [0 - 5] A.Schurrle

"Burnley" 2 - 3 "Crystal Palace"

12' [1 - 0] B.Mee

16' [2 - 0] D.Ings

28' [2 - 1] D.Gayle

48' [2 - 2] J.Puncheon

88' [2 - 3] D.Gayle

"Leicester City" 0 - 1 "Stoke City"

63' [0 - 1] B.Krkič

"Tottenham" 2 - 1 "Sunderland"

3' [1 - 0] J.Vertonghen

31' [1 - 1] S.Larsson

89' [2 - 1] C.Eriksen

"Newcastle" 1 - 2 "Southampton"

14' [0 - 1] E.Elia

29' [1 - 1] Y.Gouffran

62' [1 - 2] E.Elia