„Tottenham“ po baudinių serijos iškovojo kelialapį į Anglijos lygos taurės ketvirtfinalį © „Reuters“ nuotr.

Antradienį vakare „Tottenham“ stadione sužaistos Anglijos lygos taurės 4-ojo rato rungtynės.

Dėl patekimo į ketvirtfinalį susigrūmė dvi Londono ekipos – „Tottenham“ ir „Chelsea“. Pagrindinio laiko metu buvo užfiksuota lygybė (1:1), tačiau 11 metrų baudinių loterijoje sėkmė nusišypsojo „Spurs“ vienuolikei.

Pirmieji į priekį įsiveržė „Chelsea“ futbolininkai. 19-ąją minutę po Cezario Azpilicuetos perdavimo tiksliai į vartus smūgiavo ir savo pirmąjį įvartį Anglijoje pasiekė Timo Werneris.

Visgi vėliau iniciatyva priklausė „Tottenham“ ekipai. Tiesa, „pentiniai“ turėjo palaukti išlyginamojo įvarčio.

Jis krito 83-ąją minutę, kai pasižymėjo Erikas Lamela. Pagrindinis laikas baigėsi lygiosiomis, todėl rungtynių nugalėtojas sprendėsi 11 metrų baudinių serijoje.

11 m baudinių loterijoje sekėsi neblogai abiem komandoms, tačiau lemiamą penktąjį smūgį pramušė „Chelsea“ ekipos atstovas Masonas Mountas. Galiausiai, „Tottenham“ triumfavo 5-4.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
  • AŠAudrius

Pirmam kel Chelsea gerai judejo. Bet reik must antra, nes tada buna taip kaip ivyko. Galvos skausmas Lampardui, nes sezono startas prastokas

• 9
  • ,, (IP: da0c68c6d)

Shout outas visiems spursu fanams! Neblogas macas zaidziant antra sudetim, pirmas kelinys kiek silpnokas, bet antram pasimate kas geresne komanda. MOTM Eric Dier! Antro kelinuko viduri net pasikt spejo 😀

• 7
  • liuksas (IP: 98389f092)

Pergalė pelnyta. Patiko užsivedimas antrame kėlinyje, kai visiškai perlaužė rungtynes. regulijonas labai dadės tott puolime.

• Palm Angels (IP: 0d8c2de8d)

Gražiai pagaidino Chelsius. Aristokratai galvojo, kad futbolo rungtynės iš 45 minučių susidaro. O dabar nepatingim ir paminusuojam vafliukai heiteriukai.