"Chelsea" po pratęsimo prasibrovė į FA taurės finalą © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijoje buvo sužaistos antrosios Futbolo Asociacijos taurės turnyro (FA cup) pusfinalio rungtynės. Mančesteryje „Chelsea“ tik po pratęsimo palaužė „Blackburn“ ir pateko į finalą, kuriame kovos prieš „Man Utd“, kursi šeštadienį 4-1 sutriuškino „Watford“.

„%c00056“ 1 – 2 „%c00042“ po pratęsimo
16‘ [0 – 1] Frank Lampard
63‘ [1 – 1] Jason Roberts
109‘ [1 – 2] Michael Ballack

16 rungtynių minutę Anglijos čempionai išsiveržė į priekį, kai po Michaelio Ballacko perdavimo pasižymėjo Frankas Lampardas.

„Chelsea“ ir pirmaudami nemažino tempo, bei kontroliavo situaciją aikštėje. Puikią progą pasižymėti turėjo Andrejus Ševčenka. Didier Drogba suklaidino keletą varžovų ir pro vartininką Bradą Friedelį atliko perdavimą laisvam buvusiam ukrainiečiui, tačiau šis nepataikė į kamuolį. Netrukus A.Ševčenka buvo pakeistas.

Antrajame kėlinyje „Blackburn“ palaipsniui perėmė iniciatyvą ir 63 min. išlygino rezultatą – po Morteno Gamsto Pederseno baudos smūgio koją kyštelėjo ir kamuolį į vartus taip nukreipė Jasonas Robertsas.

Pagrindiniam rungtynių laikui pasibaigus 1-1, komandoms teko žaisti pratęsimą. Jo metu dominavusiam „Chelsea“ klubui pergalę padovanojo vokietis Michaelis Ballackas, pataisęs Salomono Kalou smūgį.

FA taurės finalas tarp „Man Utd“ ir „Chelsea“ įvyks gegužės 19 dieną naujajame „Wembley“ stadione.