"Chelsea" privertė pasiduoti "Hull City", "Man Utd" įveikė "Swansea City" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje Londono "Chelsea" išvykoje 2-0 nugalėjo "Hull City" ekipą.

Pirmasis susitikimo įvartis krito 56 minutę, kai pasižymėjo belgas Edenas Hazardas.

Galutinis taškas buvo padėtas 87 minutę, kai šeimininkų viltis iškovoti bent tašką palaidojo Fernando Torresas.

Kitame mače "Tottenham" ekipa namuose 2-0 įveikė "Crystal Palace".

Svečiai turėjo puikią galimybę išsiveržti į priekį, tačiau 8 minutę Jasonas Puncheonas nerealizavo 11 metrų baudinio. "Gervės" vienus čempionato autsaiderių įvarčiais "apdovanojo" antrajame kėlinyje.

Kituose mačuose pergales šventė "Everton", "West Ham United", "Sunderland" ir "Southampton" klubai.

Vėliau vykusiame mače "Manchester United" futbolininkai namuose atsirevanšavo "Swansea City" ekipai, kuri praeitą savaitę eliminavo "raudonuosius velnius" iš FA taurės turnyro.

Lemiama rungtynių atkarpa tapo antrojo kėlinio pradžia. 47-ąją minutę į priekį šeimininkus išvedė Antonio Valencia, o 59-ąją pranašumą įtvirtino Danny Welbeckas.